0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Мінеральна вата, скловата ціни

Ціна:
Галузь застосування
Відображати:
Відображати:
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн

Якщо ви хочете, щоб в холодний період довше зберігалася комфортна температура повітря в опалюваному приміщенні, рекомендуємо вам скористатися мінеральною ватою, пінопластом або піностиролом. Їхнє використання допоможе вам без зусиль зменшити витрату коштів на комунальні послуги в зимовий період. Як визначитися з підходящим типом теплоізоляції?

 Пінопласт і піностирол

Дані матеріали знайшли широке поширення як у масовому, так і в приватному виробництві. Величезна кількість дрібних кульок з повітрям, які входять до складу пінопласту, забезпечують надзвичайно високі теплоізоляційні характеристики. Грубо кажучи, пінопласт на 98% складається з повітря. Завдяки цьому пінопласт є надзвичайно легким, що стало однією з головних переваг даного матеріалу.

Мінеральна вата

Мінеральна вата поряд із пінопластом має практично однаковий рівень популярності. Вона розділяється на декілька таких видів, що відрізняються між собою вихідною сировиною:

• шлаковата (виготовляється з відходів діяльності доменних печей);

• скловата (при виготовленні використовується розплавлене скло);

• кам'яна вата (у виробництві застосовуються гірські породи).

Мінеральна вата дозволяє не тільки забезпечити відмінну теплоізоляцію вашого будинку, але також має звукоізолюючі властивості та стійкість до високих температур. Саме ефективність і доступна вартість даного матеріалу забезпечує йому таку широку популярність.

Мінвата ТМ ROCKWOOL вважається одним із кращих утеплювачів на сучасному будівельному ринку. Інтернет-магазин «Ганок» пропонує купити мінеральну вату для фасадів, перегородок та перекриття.

ROCKWOOL об’єднує в собі три основні характеристики, якими має володіти якісний ізоляційний матеріал - тепло-, звукоізоляція та протипожежний захист.
 
Вся продукція компанії виготовляється з гірських порід, що забезпечує не тільки високу якість, а й екологічну безпечність.
 
До основних переваг мінвати цього виробника варто віднести:
  • високу стійкість до деформації та міцність, навіть при значних фізичних навантаженнях;
  • відмінні теплоізоляційні властивості, що допомагають ваті запобігати витоку тепла з приміщень назовні. При цьому структура матеріалу не перешкоджає природній циркуляції повітря;
  • акустичний комфорт за рахунок високих показників поглинання шуму;
  • простий та якісний монтаж, мінеральна вата легко ріжеться і щільно заповнює ізоляційний простір, не створюючи так званих «містків холоду»;
  • негорючість.
Доставка здійснюється по Західній Україні. 
Мінеральна вата. Купити скловату, ціна Київ, Львів
UAH 0 1525