Каталог:
Фільтр
Ціна:
КАТАЛОГ Закрити меню

Світильники растрові, LED-панелі, ціни

Відображати:
Сортування
Свiтильник LED панель 595х595 40Вт 6400К
Світлодіодний світильник для підвісних стель, вбудований з параболічним дзеркальним растром Т..
450.00 грн. шт.
Свiтильник LED панель 600х600 36Вт 6400К накладний/вбудований
Світлодіодний світильник для підвісних стель, накладний/вбудований Технічні характеристики: ..
440.00 грн. шт.
Свiтильник LED панель 595х595 32Вт 6400К
Світлодіодний світильник для підвісних стель, вбудований з параболічним дзеркальним растром Т..
415.00 грн. шт.
Свiтильник растр. 595х595 ЛВО 4*18 б/к перф. з LED  лампами
Растровий світильник Опис: з LED  лампами -розмір  595х595; -тип ЛВО; ..
400.00 грн.
Свiтильник растр. накл. 600х600 ЛНО 01-4Х18 (Lumen)
Растровий світильник Опис: -розмір  600х600; -тип ЛНО; -потужність, Вт 4*18...
345.00 грн.
Свiтильник растр. 595х595 ЛВО 4*18 б/к
Растровий світильник Опис: -розмір  595х595; -тип ЛВО; -потужність, Вт 4*18...
245.00 грн.
Свiтильник растр. накл. 300х 600 ЛНО 01-2Х18 Optima
Растровий світильник Опис: -розмір 300х600; -тип ЛНО; -потужність, Вт 2*18. &..
0.00 грн.

Растрові світильники – один із видів освітлювальних приладів для житлових кімнат та офісів. Їх особливість – це прилади, які найкраще підходять для економії простору на стелі чи інших поверхнях. Вони вмонтовуються та не виступають за їх межі.

Для таких джерел світла зазвичай спеціально ставлять і так звану растрову стелю, один із її видів – підвісний і комірчастий. А растрові лампи вставляються в спеціальні сегменти. Кількість їх одиниць можна варіювати в залежності від бажання та можливостей.

Власне конструкція цих світильників складається з решітки та люмінесцентних ламп, що здебільшого мають форму трубок. Вони слугуватимуть вам приблизно 20 тисяч годин. Сама конструкція також має відбивач, що розсіює світло в потрібному напрямку. Він кріпиться на пружинах. А спеціальні решітки утримують світильник від випадання та сприяють розсіюванню світла в тому напрямку та густоті, яку ви оберете. Наприклад, для сходових майданчиків чи коридорів світло може бути тьмянішим, а в майстерні чи офісі має бути достатньо яскравим і водночас природнім.

Монтувати стелі з растровими лампами можна самостійно чи з допомогою майстрів. Власне світильники установлюються на фінальному етапі монтажу. Експерти рекомендують працювати обережно з електричними елементами. Найкраще використовувати спеціальні рукавиці. Окремих інструментів для встановлення цих приладів не потрібно. Головне завдання вставити світильник в отвір замість панелі та прикріпити дроти для живлення. Також є накладні моделі, які можна кріпити й до інших видів поверхонь.

Купити світильники растрові можна для квартири або офісного приміщення, ванної кімнати чи коридору. Вони мають спеціально підігнані розміри під отвори-сегменти підвісних стель. Тому вам не доведеться турбуватися про додаткові підрізання чи компенсування просторів між панеллю і джерелом світла.

Вигляд і ціна растрових світильників доволі вигідні. Вони чудово пасуватимуть до більшості інтер’єрів. А їх енергоспоживання не є великим: в 4-5 разів менше, ніж в ламп розжарювання. До того ж, решітка, що розсіює світло, максимально оптимізує його та зменшує напруження для очей.

За типом світла, які видають ці лампи, вони поділяються на теплі, холодні й кольорові, наприклад ті, що видають синє проміння. Спектр розсіюваного світла – широкий, а все завдяки люмінофору. Часто такі растрові лампи купують для державних приміщень – шкіл, університетів, лікарень та банків.

Отож, растрові світильники можуть забезпечити вам економію та стиль. Вони збережуть простір, бо є дуже компактними в порівнянні з громіздкими люстрами. А водночас їх світло є достатнім навіть для читання, вишивання чи інших деталізованих справ. В порівнянні з окремими точковими лампами та круглими світильниками, що ще донедавна були такі популярні, вони залишаються найоптимальнішим варіантом для квартир і будинків.

 

 

Растові світильники, LED-панелі для підвісних стель. Купити світильники растрові, LED-панелі Київ, Львів, ціна
UAH 0 450