0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Сходи на горище Рото (Roto), ціна

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Сходи на горище Roto Elektro 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
110,680.00 грн
Сходи на горище Roto Exclusiv 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
38,550.00 грн
Сходи на горище Roto Mini 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
25,763.00 грн

Складні сходи на горище з часом набувають все більшої популярності. Вони набагато практичніші за стаціонарні драбини та не займають так багато простору в кімнаті.

Перед тим, як обрати сходи продумайте, де ви їх будете розміщувати. Потім заміряйте відстань від стелі до підлоги та периметр отвору в стелі – ширину і довжину окремо. Залежно від протяжності та мети експлуатації драбини поділяються на  різні типи: коротші складатимуться з двох секцій, а довші з трьох чи чотирьох. Окремо виділяють ножичний вид, що вкладає сходинки за принципом гармошки. Він надійніший, проте менш естетичний і обов’язково металевий.

Коли сходи не потрібні, їх піднімають та закривають кришкою люка. Вона теж буває різних типів. Наприклад, теплоізоляційна чи проста. Це все залежить від місця та мети використання. Ціна товарів також варіюється від їх матеріалів та типів конструкцій.

Компанія «Roto» - це німецький виробник будівельних матеріалів. Її заснував Вільгельм Франк ще в далекому 1935 році. Сходами вони почали займатися 1973 року. Відтак компанія стала одним з найавторитетніших та найстарших постачальників їх в Європі. Сьогодні налічується 12 фабрик, що виготовляють якісну продукцію у декількох країнах світу: Угорщині, Німеччині, США, Франції, Китаї та ін. Девіз «Roto» - «Ми відкриваємо простір» - говорить сам за себе.

Сходи Roto бувають металевими  з розсувним механізмом та складними дерев’яними. Інженери компанії розробили навіть електронні моделі, які складаються та розкладаються дистанційно з допомогою команд на пульті. Особливою відмінністю Roto драбин є поруччя, що підвищують рівень безпеки. Продукція виконана в дійсно німецьких традиціях – майстри подбали про надійність цілого каркаса, замкових механізмів та кріплень. Дерев’яні елементи виконують із найякісніших порід дерева, переважно це сосна. Сходинки з'єднані за технікою «ластівчин хвіст». Металеві частини покривають спеціальною порошковою фарбою.

Усі кришки обладнані замками з кільцями, за допомогою яких і відкривають сходи. Також  передбачено люки-сендвічі з утепленням. За потреби їх можна декорувати. Деякі дизайнерські рішення приховують кришки так, що ніхто й не здогадається, де знаходиться ваш люк на дах. Також німці за проведеними тестами встановили, що люки від Roto мають четвертий, найвищий, клас коефіцієнта інфільтрації повітря.

Розміри самого отвору та висота сходів – різна. Ви можете підібрати модель, яка стане для вас найоптимальнішим варіантом. Середня кількість сходинок – 10-12. Кожна з них розроблена за системою антиковзання. Стандартна ширина сходинки – 30-35 сантиметрів. Вага, яку максимально може витримати драбина Рото – 160-170 кілограм на одну сходинку.

Якості сходів для горища Roto не змінюються з часом. Для догляду за дерев’яними деталями можна вкривати їх спеціальними засобами з періодичністю раз в кілька років. Металеві частини та кріплення змащують маслом.