0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(067) 960-66-82
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Корковий агломерат

Ціна:
Відображати:
Відображати:
Порівняння
103.00 грн
Порівняння
140.00 грн
Порівняння
207.50 грн
Порівняння
290.00 грн
Порівняння
350.00 грн

Вже декілька років у всьому світі спостерігається стійка тенденція до популяризації екологічно чистих ремонтів. Такий ремонт починається з придбання натуральних матеріалів. Одним з них є корковий агломерат. З урахуванням технологій будівництва як старих будинків, так і нових, майже всі житлові приміщення потребують додаткового утеплення. Саме якісний корковий агломерат легко зможе впоратися з цим завданням.

Цей на 100% натуральний продукт має високі теплоізоляційні властивості, що дозволить суттєво підняти енергоефективність Вашого житла. Також, він відмінно поглинає вібрацію і звук, що робить його ідеально відповідним для міжкімнатного використання. Купити корковий агломерат потрібно всього один раз. Завдяки повністю натуральному складу, він не гниє, на ньому не заводиться цвіль і він не цікавий гризунам. При всьому цьому, він не пропускає і не вбирає вологу. Даний матеріал має відмінні вогнетривкі якості. Він не горить, а дуже довго тліє і в процесі не виділяє шкідливих речовин. Всі ці показники максимально продовжують термін його служби.

Ціна коркового агломерату повністю виправдана його якістю. Також, технологія його виробництва дуже витратна. Основою для майбутньої ізоляції виступає кора коркового дуба. Цю кору подрібнюють в гранули і пресують в блоки під впливом великої температури. При цьому, не використовується хімічний клей. До складу кори входить найкращий природний клей – суберин. Після цього, блоки проходять водяне охолодження і стабілізуються протягом двох тижнів, після чого їх розрізають на необхідну товщину. Своїми ізоляційними властивостями агломерат зобов'язаний високій щільності. У одному кубічному сантиметрі міститься до 40,000,000 багатошарових осередків.

Всі ці процеси вимагають дорогого устаткування та кваліфікованого персоналу, але отриманий результат того вартий.

Корковий агломерат можна застосовувати на:

  1. Даху;
  2. Внутрішніх стінах;
  3. Зовнішніх стінах;
  4. Стелях;
  5. Стяжках і підставах;
  6. Деяких галузях промисловості.

Варто відзначити, що цей будівельний матеріал відмінно поєднується з будь-якими малярськими та оздоблювальними речовинами. Якщо Ви зашиєте стіни пробкою, то потім у маляра не буде проблем з нанесенням штукатурки на її поверхню. Також, коркові листи володіють відмінною стійкістю до механічних пошкоджень і швидко відновлюють вихідну форму після точкового впливу.

Якщо у Вас виникла необхідність купити корковий агломерат в Україні, ласкаво просимо в інтернет-магазинganok.com.ua. Тільки тут зібрано найбільш повний каталог будь-яких будівельних матеріалів і аксесуарів для облаштування інтер'єру. Наш сайт – це те місце, де Ви за раз зможете придбати все, що потрібно. Познайомившись з нами ближче, відвідувачу більше не захочеться шукати інші сайти. Головні принципи даного інтернет-магазину, це чесність, відповідальність і максимально доступні ціни. Здійснити у нас замовлення Ви можете з будь-якої точки України. Все, за що Ви заплатили, буде доставлено в найкоротші терміни кращими поштовими компаніями країни.

Корковий агломерат товщиною 10мм, 20мм, 30мм.
UAH 103 350