• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Корковий агломератор

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Технічний корок, агломерат 10мм фото
185.00 грн
Порівняння
Технічний корок, агломерат 20мм фото
235.00 грн
Порівняння
Технічний корок, агломерат 30мм фото
335.00 грн
Порівняння
Технічний корок, агломерат 40мм фото
435.00 грн
Порівняння
Технічний корок, агломерат 50мм фото
540.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Wave S1 WPC40_S1 фото
1700.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Circles M1 CPD40_M1 фото
1750.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Bar Code M1 BCPD50_M1 фото
2100.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Point Cloud M1 PCPA50_M1 фото
2100.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Wave L1 WPA50_L1 фото
2100.00 грн
Порівняння
Агломерат чорний корковий 3D Amorim Wave L2 WPB70_L2 фото
2600.00 грн

Корковий агломерат: природний утеплювач вищої якості

Корковий агломерат — це ідеальний ізолятор і утеплювач природного походження. Його особливості — низька щільність (110–130 кг/м3) і оптимальна теплопровідність (0,040 Вт/м·К). Матеріал виготовляється з відходів кори пробкового дуба. Добірна сировина використовується для виробництва винних пробок, наступне сортування — це стінові панелі та підлога, а залишки (їх може бути від 40 до 60% від початкового об’єму) подрібнюються й пресуються в агломерат.

Технологія виробництва й категорії коркового агломерату

Технологія виготовлення коркового агломерату приблизно така ж, як і плит ДСП, ОСП, ДВП тощо. Різниця лише в тому, що для склеювання коркової крихти не використовуються токсичні клейові суміші. Основним по масі компонентом кори дуба є суберин — речовина, за своєю молекулярною текстурою схожа з жирами. Суберин виділяється із сировини під впливом тиску та високих температур (350 °C) під час пресування. Він діє як клей і надійно скріплює різнофракційну крихту в плити. Далі, відповідно до технології, отримані пресовані блоки обробляються парою та просушуються протягом тижня або двох.

Готовий продукт, залежно від особливостей технологічного процесу, демонструє різні властивості. Одна з основних — щільність. Саме цей критерій використовують при класифікації продукту на категорії. Агломерат з пробки буває таких видів:

 • акустичний: щільність отриманих плит не менше 95 кг/м3. Властивості матеріалу дозволяють використовувати його як  звукоізоляцію;
 • тепловий (термічний): щільність плит від 95 до 130 кг/м3. Їх застосовують для теплоізоляції при проведенні зовнішніх і внутрішніх робіт;
 • вібраційний: агломерат має найбільшу щільність. Використовується як прокладковий матеріал для механізмів з високим рівнем вібрації.

Залежно від технології обробки сировини агломерат поділяють на чорний та білий. Для отримання чорного пробку перед пресуванням обпалюють в печах, а білого — тільки пресують.

Переваги використання коркового агломерату

Пробка — це матеріал зі стільниковою структурою. Він складається приблизно на 90% з повітря. Величезна кількість мікроскопічних порожнин з’єднані між собою на зразок стільників. Це і визначає переваги матеріалу:

 • невелика вага: плити з кори коркового дерева значно виграють на тлі інших будматеріалів. Їх можна застосовувати для утеплення будь-яких конструкцій — матеріал не буде обтяжувати їх;
 • еластичність: обумовлюється органічними речовинами, що входять до складу. Особливо цю властивість підсилює суберин. Плити з пробки стискаються під тиском, але потім повертають свою форму;
 • тепло- і звукоізоляція: за теплоізоляційними властивостями пробку можна порівняти з пінопластом або пінополістиролом, а корковий шар товщиною в кілька міліметрів здатний знизити рівень звуку на 20 дБ;
 • стійкість до впливу мікроорганізмів: матеріал завдяки сполученню мікроскопічних повітряних камер між собою добре вентилюється, що запобігає розвиткові мікрофлори;
 • антистатичні властивості: відмінно підходить для обробки приміщень з високим рівнем вибухонебезпечності;
 • вогнетривкість: пробкові агломерати належати до класу вогнестійкості М3. Вони не горять, а повільно тліють. Якщо лист пінопласту завтовшки близько 50 мм згорає за кілька десятків секунд, то агломерат буде тліти близько пів години.

Екологічно чистий корковий агломерат не виділяє шкідливих речовин. Його можна використовувати для обробки практично будь-яких приміщень. Вартість агломерату досить висока в порівнянні з деякими іншими утеплювачами, але вона цілком виправдовується його достоїнствами.

Купити агломерат оптом чи вроздріб можна в інтернет-магазині Ganok за цінами від виробника. Доставка по Львову, в Київ та інші міста обійдеться недорого з огляду на невелику вагу матеріалу. Дізнатися, скільки коштує агломерована пробка, можна на нашому сайті.

 

Вже декілька років у всьому світі спостерігається стійка тенденція до популяризації екологічно чистих ремонтів. Такий ремонт починається з придбання натуральних матеріалів. Одним з них є корковий агломерат. З урахуванням технологій будівництва як старих будинків, так і нових, майже всі житлові приміщення потребують додаткового утеплення. Саме якісний корковий агломерат легко зможе впоратися з цим завданням.

Цей на 100% натуральний продукт має високі теплоізоляційні властивості, що дозволить суттєво підняти енергоефективність Вашого житла. Також, він відмінно поглинає вібрацію і звук, що робить його ідеально відповідним для міжкімнатного використання. Купити корковий агломерат потрібно всього один раз. Завдяки повністю натуральному складу, він не гниє, на ньому не заводиться цвіль і він не цікавий гризунам. При всьому цьому, він не пропускає і не вбирає вологу. Даний матеріал має відмінні вогнетривкі якості. Він не горить, а дуже довго тліє і в процесі не виділяє шкідливих речовин. Всі ці показники максимально продовжують термін його служби.

Ціна коркового агломерату повністю виправдана його якістю. Також, технологія його виробництва дуже витратна. Основою для майбутньої ізоляції виступає кора коркового дуба. Цю кору подрібнюють в гранули і пресують в блоки під впливом великої температури. При цьому, не використовується хімічний клей. До складу кори входить найкращий природний клей – суберин. Після цього, блоки проходять водяне охолодження і стабілізуються протягом двох тижнів, після чого їх розрізають на необхідну товщину. Своїми ізоляційними властивостями агломерат зобов'язаний високій щільності. У одному кубічному сантиметрі міститься до 40,000,000 багатошарових осередків.

Всі ці процеси вимагають дорогого устаткування та кваліфікованого персоналу, але отриманий результат того вартий.

Корковий агломерат можна застосовувати на:

 1. Даху;
 2. Внутрішніх стінах;
 3. Зовнішніх стінах;
 4. Стелях;
 5. Стяжках і підставах;
 6. Деяких галузях промисловості.

Варто відзначити, що цей будівельний матеріал відмінно поєднується з будь-якими малярськими та оздоблювальними речовинами. Якщо Ви зашиєте стіни пробкою, то потім у маляра не буде проблем з нанесенням штукатурки на її поверхню. Також, коркові листи володіють відмінною стійкістю до механічних пошкоджень і швидко відновлюють вихідну форму після точкового впливу.

Якщо у Вас виникла необхідність купити корковий агломерат в Україні, ласкаво просимо в інтернет-магазинganok.com.ua. Тільки тут зібрано найбільш повний каталог будь-яких будівельних матеріалів і аксесуарів для облаштування інтер'єру. Наш сайт – це те місце, де Ви за раз зможете придбати все, що потрібно. Познайомившись з нами ближче, відвідувачу більше не захочеться шукати інші сайти. Головні принципи даного інтернет-магазину, це чесність, відповідальність і максимально доступні ціни. Здійснити у нас замовлення Ви можете з будь-якої точки України. Все, за що Ви заплатили, буде доставлено в найкоротші терміни кращими поштовими компаніями країни.

Корковий агломератор - купити корковий утеплювач в Україні: недорого ціна від інтернет-магазину Ganok Львів
UAH 185 2600