0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Коркова підкладка, ціни

Ціна:
Відображати:
Відображати:
Порівняння
49.00 грн
Порівняння
79.00 грн
Порівняння
108.00 грн
Порівняння
144.00 грн
Порівняння
178.00 грн

Коркова підкладка (технічний корок)

На сьогоднішній день існує багато видів підкладок під підлогу, але треба ретельно розібратись у багатьох моментах при її виборі.

Якщо Ви хочете придбати екологічну та довговічну підкладку, то вона має бути виготовлена із коркової сировини. Приємний на дотик матеріал ідеально підійде у якості підкладки як у дитячу кімнату, так і у вітальню, спальню, офісне приміщення тощо.

Коркова підкладка не гниє, не покривається пліснявою, довговічний, екологічно чистий, виконує термоізолюючі функції, поглинає шум, завдяки чому не будете мати конфліктів із сусідами, якщо Ви живете у багатоквартирному будинку. Але, необхідно купувати тільки сертифікований товар, який виготовляється на заводах із якісної сировини, оскільки, дешева та неякісна коркова підкладка буде крихкою. Це, в свою чергу, призведе до утворювання бугорків під підлогою.

Коркова підкладка частково компенсує нерівності підлоги, але із перепадами, які не перевищують її товщину, не більш, ніж у 1,5-2 рази.

Купити коркову підкладку під ламінат, штучний паркет, коркові підлоги та інші плаваючі підлоги Ви можете у нашому інтернет-магазині «Ганок».

Екологічно чистий матеріал Хороша термоізоляція Хороша звукоізоляція Вирівнювання нерівностей

 

Коркова підкладка. Купити коркову підкладку (технічний корок) ціна Київ, Львів
UAH 49 178