• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Клей для корку

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Клей для корку Pufas Korkkleber ,1кг фото
Ціна по запиту
Порівняння
Клей для корку Pufas Korkkleber ,8кг  фото
Ціна по запиту
Порівняння
Контактний водний клей для корку Pufas Korkkleber , 0.7кг фото
Ціна по запиту
Порівняння
Контактний водний клей для корку Pufas Korkkleber , 2,5кг фото
Ціна по запиту
Порівняння
Клей для корку MULTIFIX, 0,85кг фото
210.00 грн
Порівняння
Клей для корку Cola Cork FC, 1л фото
280.00 грн
Порівняння
Клей для корку W-240 1кг фото
414.00 грн
Порівняння
Клей для корку MULTIFIX, 4кг фото
920.00 грн
Порівняння
Клей для корку Cola Cork FC, 5л фото
1247.00 грн
Порівняння
Клей для корку W-240 5кг фото
1792.00 грн

Клей для коркового покриття

В якісному будівництві важливо багато речей: якісні матеріали, професійні робітники, швидкість та надійність виконання. Проте, навіть найдорожчі та найякісніші матеріали не вбережуть Вас від неприємних наслідків, якщо неправильно вибраний клей для підлоги. Підлоговий корок – річ специфічна. Саме на нього лягає основне навантаження в приміщенні, тому першочерговим завданням для майстра є забезпечення міцності підлоговому покриттю.

Особливий підхід до кріплення пробки передбачений її особливими властивостями: корок є натуральним продуктом, він є екологічно чистим та має можливість відновлювати свій фізичний стан, тому, наскільки підлоговий корок збереже свої властивості буде залежати від матеріалу, який обирається для клеєння корку.

Купити клей для корку, клей для підлоги чи клей для пробки на стіну, як вибрати?

Інтернет-магазин Ганок представляє широкий вибір пробкового клею, який допоможе покласти підлогове покриття якісно та на довгі роки. У нас представлені: Multifix (виробництво Італія), Cola-Cork (Португалія), Pufas Korkkleber (Німеччина), Wicanders W-240 (Німеччина).

Якісно скріпити елементи допоможе італійський клей для корку MULTIFIX. Цей клей являє собою засіб для приклеювання пробки (як підлогової так і настінної), дерева, шкіри, пластмаси та інших матеріалів.

Унікальні якості цього клею проявляються у його здатності міцно скріплювати елементи відразу, тому клеїти за допомогою MULTIFIX необхідно ретельно дотримуючись техніки: виправити склеєне не можна буде.

Cola-cork – лідер португальського ринку, який допоможе скріпити пілоговий та настінний корок, ДСП, керамічні плити, металеві конструкції та ДВП. Такий клей є абсолютно нешкідливим після висихання.

Pufas Korkkleber – клей німецького виробництва, призначений для кріплення корку на стелю та стіни. Основні властивості такий клей для стін має:

  • Висока здатність до клеєння;
  • Легке нанесення;
  • Стійкість;
  • Висока паропроникність;
  • Відсутність органічних розчинників.

Він є непридатним для кріплення корку на підлогу, проте чудово справляється із стіновими внутрішніми роботами. Після нанесення клею, поверхню слід міцно прижати, кілька хвилин після кріплення, плити ще можна зміщувати. Однак, такий клей абсолютно непридатний для підлогового покриття.

Wicanders W-240 – клей від відомого виробника пробкової підлоги (Німеччина). Клей для пробки w-240 виготовляється на акриловій основі та розбавляється водою не маючи при цьому специфічного запаху, який зазвичай має клей. Такий клей є цілком безпечним та відноситься до категорії екологічно чистого клею.

Інтернет-магазин Ганок пропонує купити якісний клей для корку від виробників, які давно відомі якістю своїх матеріалів та зможуть забезпечити довговічність Вашого покриття. А ми, в свою чергу, завжди готові надати якісну кваліфікаційну допомогу із питання вибору будівельних матеріалів. Ганок – так звучить якість!

Клей для корка - купити клей для коркового покриття в інтернет магазині Ґанок
UAH 0 1792