0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Корок на стіну та підлогу, ціни

Ціна:
Замкова
Клеєва
Товщина
Фаска
Клас нагрузки
Колекція
Відображати:
Відображати:
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
22.00 грн
Порівняння
34.00 грн
Порівняння
35.00 грн
Порівняння
39.00 грн
Порівняння
49.00 грн
Порівняння
79.00 грн
Порівняння
103.00 грн
Порівняння
108.00 грн

Корок Wicanders

Існує чимало застосувань корку. З нього роблять корки для пляшок, поплавки для рибальських сіток, жіночі гаманці, підошви для взуття і навіть меблі.  А наприкінці ХІХ століття американець Джон Сміт виявив, що можна виробляти агломерований корок, котрий дозволяє ще більше розширити сферу застосування цього природного матеріалу – виготовляти коркові покриття для стін та підлоги. Відтоді вони здобули чималу популярність, і коркове покриття підлоги можна знайти в багатьох престижних місцях: відомих бібліотеках та музеях, церквах, клініках, офісах великих світових  компаній. Це вибір людей, котрі цінують комфорт, а також турбуються про екологію. Чому так?

Цей матеріал є натуральним, оскільки його виготовляють з кори коркового дуба. За допомогою спеціальних інструментів її акуратно відрізають від дерева. При цьому, сам дуб не страждає від цього: через деякий час він знову оновлюється, кора наростає. І тому часто це називають справжнім дивом природи.

Чому корок є таким особливим та цінним? Цьому є чимало пояснень, адже він вирізняється цілим переліком своїх чудових властивостей:

  • висока спроможність стискатись та пружинити
  • відмінний тепло- та звукоізолятор
  • природно стійкий до цвілі та грибка
  • теплий на дотик
  • природно стійкий до вогню
  • стійкість до комах
  • стабільність при різних температурних режимах
  • універсальність

Представлений в нашому інтернет-магазині корок марки Wicanders вирізняється цілим переліком своїх переваг. На них ми зупинимось трохи детальніше. Насамперед, це екологічно чистий матеріал, адже виготовлений із кори дуба. Він також є довговічним: тут немає обмежень в часі експлуатації. Ви зможете насолоджуватись відмінною корковою підлогою чи стіною впродовж довгих років.

Після того, як і у вашому домі появиться корок від Wicanders, ви відразу ж замітите, наскільки добрим звукоізолятором є цей матеріал. Він поглинає шумові вібрації.

Створіть і ви неповторний стиль у своєму домі, придбавши корок на нашому сайті. Наші спеціалісти радо нададуть вам кваліфіковані поради та рекомендації.

Корок на стіну та підлогу. Купити настінний та підлоговий корок ціна Київ, Львів
UAH 0 1388