• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Пароізоляційна плівка

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Паробар'єр срiбний  65гр/м.кв. 50мх1,5 м (75 м.кв. в рул.) (Корея) фото
5.30 грн
Порівняння
Паробар'єр прозорий Strotex PI 110 г/м.кв. 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.) фото
11.95 грн
Порівняння
Паробар'єр Strotex AL фольгов. 90 г/м.кв. 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.) фото
13.60 грн
Ринок сучасних будівельних матеріалів відрізняється великою різноманітністю корисних інноваційних і технологічних новинок. Їх основні завдання:
  • скорочення часу, відведеного на будівництво будівлі,
  • і турбота про довговічність і тривалому терміні експлуатації вже готової будівельної конструкції.
Одним з таких нововведень є пароізоляційна плівка - спеціальний будівельний матеріал, призначений для захисту утеплювачів, що застосовуються в конструкції даху (покрівельний пирозі) і при монтажі декоративного (навісного) фасаду будівлі.
 
Основна функціональна особливість пароізоляції, ціна на яку варіюється в залежності від виду матеріалу, цю перешкоду утворення конденсату і можливого скупчення вологи під зовнішніми покрівельними і фасадними матеріалами. Застосування плівки / мембрани допомагає уникнути деформації і псування покрівельних і фасадних матеріалів (особливо дерев'яних), а також перешкоджає утворенню грибка, появі хвороботворних бактерій.

Види пароізоляції: основні характеристики і відмінності

Плівка паробар'єр на сучасному споживчому ринку будівельних матеріалів представлена ​​в декількох варіантах і може відрізняється кількістю шарів, з яких вона проводиться, а також характеристиками і умовами експлуатації. Знання основних технічних особливостей застосування різних видів пароізоляції допоможе визначитися з правильним вибором і покупкою.
 
1. Двухслойная пароізоляція складається з поліпропілену і поліетилену. Як правило, цей бюджетний вид пароізоляційної плівки застосовують в нежитлових конструкціях (наприклад, склад, спорудження промислового призначення).
 
2. Тришарову пароізоляційні плівки купити можна в нашому інтернет магазині. Вона складається з двох шарів поліетилену, між якими розміщений армований шар сітки з поліпропілену. Даний варіант є більш міцним в порівнянні з попереднім і кріпиться в якості захисного шару в скатних покрівельних конструкціях і при внутрішньому утепленні стін.
 
3. Чотиришаровий матеріал володіє відмінними теплоізоляційними якостями за рахунок унікального додаткового шару (в порівнянні з 3-хслойную) - алюмінієвої фольги. Укладається при монтажі покрівельних конструкцій, а також і в разі утеплення стін фасаду будівлі.
 
Вибір пароізоляційної плівки, ціна на яку буде відрізнятися, залежить від виду матеріалу, його технічних характеристик, а також призначення будівлі (житлове / нежитлове) і подальшого застосування щодо конструкції споруди (дах скатний або плоска, стіни фасаду).

Де придбати якісний паробар'єр?

Купити пароізоляцію, що відповідає високим стандартам європейської якості за вигідною ціною, можна легко і просто в інтернет магазині Ganok. У разі необхідності, досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором і майбутньої покупкою.
Пароізоляційна плівка за ціною виробника – купити паробар`єр в інтернет магазині Ґанок
UAH 5 13