• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Супердифузійна (гідроізоляційна) мембрана

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Супердифузійна мембрана Strotex 115 г/м.кв. 50х1,5м (75м.кв. в рул.) фото
15.85 грн
Порівняння
Супердифузійна мембрана Strotex Dynamic 135 г/м.кв. 50х1,5м (75м.кв. в рул.) фото
18.37 грн
Порівняння
Супердифузійна мембрана DAHOWA 150 г/м.кв. 50х1,6 м (80 м.кв. в рул.) фото
24.00 грн

Супердифузійна мембрана: високотехнологічний захист для покрівлі

У сучасному будівництві для захисту будівель і споруд використовуються різні матеріали. Вони відрізняються способом монтажу, ціною, щільністю, паропроникністю та іншими характеристиками. Супердифузійна мембрана — це надійний та універсальний матеріал, який є важливою складовою покрівельного пирога. Завдяки такій плівці вдається забезпечити паропроникність та гідроізоляцію покрівлі.

Особливості та переваги супердифузійних мембран

При проведенні покрівельних робіт монтаж гідро- та пароізоляції — обов’язкові заходи. Без правильної вентиляції та ізоляції дерев’яні конструкції даху незабаром буде пошкоджено мікроорганізмами через скупчення вологи. Вона потрапляє в підпокрівельний простір у вигляді пари, яка виходить з приміщення, та ззовні у вигляді атмосферних опадів.

Гідроізоляційні плівки — це спеціальний матеріал, який має двох-, трьох- і навіть чотиришарову структуру. Вони виготовляються з поліпропілену з додаванням інших речовин. Зовнішній шар забезпечує УФ-стабілізацію гідромембрани, виконує вологовідштовхувальні, пило- та вітрозахисні функції, внутрішні — міцність, гнучкість і стійкість до розтягування, дифузійні якості.

Гідромембранне полотно працює як капілярна помпа. Нижній шар збирає вологу і передає її до перфорації. Через мікроскопічні отвори вона просочується на зовнішній поліетиленовий шар, а потім випаровується або вивітрюється.

Мембрани застосовують з метою захисту утеплювального підкрівельного шару від проникнення в його товщу вологи, а також виконують функцію вітрозахисту. При цьому підпокрівельний простір повністю провітрюється.

Застосування дифузійних мембран має ряд переваг у порівнянні з традиційними технологіями:

 • на відміну від звичайної плівки ПВХ, гідромембрани забезпечують волого- і вітрозахист, що дозволяє використовувати тільки один вид матеріалу;
 • застосування сучасної гідроізоляції допускає зведення конструкцій без вентиляційних прорізів;
 • гідроізоляційна мембрана може укладатися безпосередньо на будь-який матеріал. Завдяки цьому можна використовувати товщий шар утеплювача й отримувати посилену теплоізоляцію;
 • ізоляційний матеріал подовжує термін служби утеплювача і всіх дерев’яних та інших конструкцій. При цьому деревину можна попередньо не обробляти спеціальними захисними засобами;
 • мембрани для гідроізоляції дозволяють скоротити терміни проведення будівельних робіт.

При виборі мембрани насамперед звертають увагу на її паропроникність. Супердифузійна гідромембрана має показники понад 1000 мг/м2/24 год. Такі матеріали застосовуються при значній товщині утеплювача в районах з суворими зимами та перепадами вологості.

Особливості монтажу мембрани

Покрівельна гідроізоляція має встановлюватися з урахуванням розташування її нижнього та верхнього шарів. Якщо монтаж провести неправильно, то мембрана не виконуватиме своїх функцій. Укладання полотна вимагає дотримання наступних правил:

 • при розкочуванні полотно має прилягати ворсистою стороною до утеплювача;
 • мембрана притискається до крокви притискним брусом або латами;
 • у контробрешітці передбачаються розриви для сполучення повітряних каналів;
 • полотна гідробар’єру повинні бути склеєні між собою внакладку на 50–100 мм.

Купити гідроізоляційну мембрану можна в нашому інтернет-магазині за ціною від виробника. Ми пропонуємо гідроізоляцію високої якості з доставкою по Україні.

Супердифузійна (гідроізоляційна) мембрана - купити плівку для гідроізоляції, гідромембрану в Україні: недорого ціна від інтернет-магазину Ganok Львів
UAH 15 24