• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Гідробар'єр

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Гiдробар'єр срiбний Extrafoil HS1 65гр/м.кв. 50мх1,5 м (75 м.кв. в рул.) фото
5.30 грн
Порівняння
Гiдробар'єр прозорий Extra HR1 65 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.) жовтий фото
7.00 грн
Порівняння
Гiдробар'єр прозорий Strotex PP 110 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.) фото
11.95 грн

Гідробар'єр: надійний захист покрівельних матеріалів і фасадних утеплювачів.

На етапі будівництва, зокрема, спорудження покрівельної конструкції будівлі, важливо врахувати всі нюанси, що впливають на тривалість терміну її експлуатації в майбутньому. Однією з умов є використання сучасних технологій із застосуванням спеціальних будівельних матеріалів, наприклад, гідроізоляційної плівки.

Плівка для гідроізоляції або гідробар'єр являє собою щільну плівку з поліетилену високої міцності, яка застосовується в будівництві для створення додаткового захисного шару при монтажі фінішних покрівельних матеріалів. Вона підходить для експлуатації, як похилих, так і плоских видів дахів, укладається поверх утеплювача . Також її можна застосовувати для захисту фасадних, цокольних утеплювачів.

Гідроізоляційна плівка має здатність пропускати пар з внутрішньої сторони покрівлі, створюючи ефект провітрювання. Це, в свою чергу, виключає затримку можливого конденсату з внутрішньої сторони і освіту вологи під дахом, забезпечуючи збереження використовуваних будматеріалів.

Основні характеристики та важливі переваги гідрозахисної плівки

Гідробар'єр, ціна якого вигідно відрізняється від інших ізоляційних матеріалів, представлених на ринку будівельних товарів, користується значною популярністю у співвітчизників з ряду причин:

  • Гідроізоляційна плівка являє собою, як правило, багатошарову конструкцію: в різних варіантах поєднання сітки, поліетилену або покрівельної фольги. Саме за рахунок цього, збільшується міцність, стійкість до зовнішніх механічних пошкоджень, еластичність і, як наслідок, довговічність і надійність матеріалу.
  • Плівка стійка до деформації під дією УФ.
  • Крім того, володіє теплоізоляційними характеристиками, захистом від проникнення крізь неї вологи і перешкоджає утворенню конденсату під покрівельними матеріалами.
  • Плівка гідроізоляційна не схильна до згубного впливу з боку бактерій, грибків, гризунів і комах; захищає простір під покрівлею (горище) від забруднень (пил, сажа).
  • Безперечним плюсом даного гідроізоляційного матеріалу є легка вага і відсутність складнощів при монтажі.

Де придбати якісний захист від вологи для будівництва?

Правильно вибрати і купити гідробар'єр в Україні, який відповідає заявленим характеристикам, будівельним потребам, високій якості і вигідній вартості, можна на сайті інтернет магазину Ganok. Наші досвідчені консультанти, в разі необхідності, нададуть кваліфіковану допомогу при виборі будь-якого товару, представленого в каталозі продукції.

Вдалого ремонту!

 

Гідробар'єр – купити за ціною виробника в інтернет магазині Ґанок
UAH 5 11