• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Паркетна хімія

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Floor Varnish Gloss Лак паркетний 2,5л на розчиннику глянц (Clear) фото
1400.00 грн
Порівняння
Floor Varnish Satin Лак д/підлоги на розчин. п/матов. (Clear), 2,5л фото
1400.00 грн
Порівняння
Quick Dry Floor Varnish Gloss Лак д/підлоги водорозчин. глянц., 2,5л фото
1800.00 грн
Порівняння
Quick Dry Floor Varnish Satin Лак д/підлоги водорозчин. п/матов., 2,5л фото
1800.00 грн
Порівняння
Floor Varnish Gloss Лак паркетний 5л на розчиннику глянц (Clear) фото
2200.00 грн
Порівняння
Floor Varnish Satin Лак д/підлоги на розчин. п/матов. (Clear), 5л фото
2200.00 грн
Порівняння
Quick Dry Floor Varnish Gloss Лак д/підлоги водорозчин. глянц., 5л фото
2700.00 грн
Порівняння
Quick Dry Floor Varnish Satin Лак д/підлоги водорозчин. п/матов., 5л фото
2700.00 грн

Паркет обирають для надійного, екологічного та стильного варіанту підлоги. Він завжди користувався великою популярністю. Красиво викладені дошки з різних порід дерева слугували неабиякою прикрасою в королівських апартаментах. А сьогодні паркетне покриття можна зустріти в кожній другій квартирі.

Спеціальні речовини використовують на всіх етапах укладання дерев’яної підлоги, тому хімія для паркету є незмінною складовою вашого ремонту. Вони захищають деревину від шкідників, механічних пошкоджень та вологи – головного ворога дерев’яного покриття. Від постійного потрапляння води підлога розсихається, а окремі паркетини з часом можуть випадати. Деревина дихає, тому і так залежить від мікроклімату: вологості повітря та температури кімнати.

До засобів, які використовуються перед вкладанням паркету, відносять ґрунти для стяжок та клеї. А до тих, що купуються після встановлення підлоги для обробки її, належать шпаклівки, гелі для мікрощілин, ґрунти для паркету, лаки й масла. Найвідомішими брендами, що виготовляють професійну хімію для паркету є «Bona» - фірма виготовляє лаки, шпаклівки та ґрунтовки, «Osmo» - німецька компанія, що спеціалізується на натуральних складниках, і «Wakol» - спеціалісти по виробленні клею.

Хімія для паркетної дошки має бути екологічна, бо випарами з неї будуть дихати всі мешканці приміщення. Тому вибирати її потрібно ретельно, зважаючи на складники та інші важливі фактори.

Клей для встановлення паркету використовують не одну сотню років. Сьогодні він слугує для міцного кріплення паркетного покриття до основи. Він буває водяним (екологічний), з розчинниками (швидше сохне, проте більш шкідливий) і двокомпонентним (поєднання першого і другого варіантів, найуніверсальніший). Вибір його залежить від матеріалів та виду робіт. Наприклад, для дуба рекомендують використовувати водяний клей.

Ґрунтовки – це хімічні суміші, якими переважно закривають невеликі дірки. Шпаклівки допомагають ліквідувати невеличкі недоліки, наприклад, тріщини.

Лаками паркет покривають на фінальному етапі встановлення та повторюють процедуру раз в 5-10 років. Вони захищають дерево, а також виконують естетичну функцію. Лаки поділяться за складом так само на  види, як і клеї. Вони  утворюють на підлозі напівпрозору плівку, що придає паркету блиску. Так, можна робити вологе прибирання паркету. Правильно використані засоби для очищення підлоги мають сохнути не довше одної хвилини. Це набагато спрощує догляд за паркетом.

Масла існують для тих же цілей, що й лаки, але не утворюють спеціальної плівки. Вони просякають верхній шар паркету. Це дозволяє зберегти максимально природній вигляд деревини, не змінює її колір та текстуру. Їх втирають спеціальною ганчіркою. Наприклад, масло з твердим воском «Osmo Hartwachs-Ol Original 3032» рекомендовано наносити в два шари. Воно повністю заповнюють шпарини та подряпини, вирівнюючи та захищаючи поверхню від глибокого проникнення бруду та вологи. Після оброблення маслом, паркет можна використовувати вже за 24 години. Але масляні поверхні швидше забруднюються, у порівнянні з лаковими.

До хімії для догляду за паркетом, що застосовується в процесі користування, віск. Ним полірують поверхню і таким чином захищають її від води. Наносять віск, як і будь-який інший засіб на очищену та суху поверхню. Для цього використовують м’яку тканину, бажано натуральну – вона краще поліруватиме поверхню і додасть їй блиску.

Також до паркетної хімії відносяться мийні засоби та спеціальні швабри. Існують спеціальні накладки під меблі, що руйнують паркет своїми ніжками: килимки під стільці на коліщатках та гумові наклейки на ніжки розкладних диванів.

 

 

Паркетна хімія купити за оптимальними цінами у Львові | Ґанок
UAH 1400 2700