• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Мішки для будівельного сміття

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Мішок д/буд. сміття 50л 55*105см 52 г/м.кв.(Індія) фото
5.00 грн

Мішки для будівельного сміття в Україні

Великогабаритне сміття може завдати чимало проблем. Його не так просто зібрати і винести. Спростити завдання допоможуть мішки для будівельного сміття. Щільні, вологостійкі і місткі - сучасні пакети можуть бути і екологічними. Утилізація захистить навколишнє середовище від продуктів розпаду цегли, бетону і лакофарбових матеріалів.

Що таке мішки для будівельного сміття

Мішок - це надійна тара, куди поміщають пісок, фарбу, уламки цегли і навіть рештки бетонних основ. Мішки для виробничих відходів міцніші і місткі. Жоден переїзд або ремонт не обходиться без використання цієї деталі. Зручні і недорогі пакети дозволяють перевозити і утилізувати кахель, деревну стружку і навіть меблі без особливої ​​шкоди для екології. Правильно зібране і вчасно вивезене сміття звільняє більше простору на будмайданчику і допомагає вчасно помітити огріхи ремонту.

Відмінності мішків для будівельного сміття

Існує ряд принципових відмінностей тари для побутових відходів від будівельних мішків:

  • міцність - спеціалізовані пакети в 3-4 рази міцніші побутових;
  • розтяжність і стійкість до порізів - звичайні - виготовлені з матеріалу, яке здатне розтягуватися, їх можна легко порізати, будівельні ж додатково прошиваються нитками і витримують більшу вагу;
  • побутові пакети - виготовляються з ПНД або ПВД, будівельні - з вторинного плетеного поліпропілену;
  • місткість - стандартний літраж побутового мішка - до 80 літрів, будівельного - від 80 літрів і вище.

Головна відмінність полягає в літражі і міцності. Виробничі використовуються повторно, також вони застосовуються для утилізації сипучих матеріалів, наприклад, переробленого піску.

Основні характеристики мішків для будівельного сміття

Спеціалізовані мішки можна розділити по щільності, типу шва, матеріалу:

  • виготовляються з двох видів поліпропілену. Тару з переробленої сировини фарбують в зелений колір. Вони мають підвищену міцність бо смуги переплетені в шаховому порядку. Білі плетені мішки довговічніші паперових і лляних аналогів;
  • щільність звичайної будівельної упаковки варіюється в діапазоні від 45 до 110 г / м2. Оптимальною вважається щільність в 52г / м2;
  • для додаткового захисту дно прошивають якісними штучними нитками. Це не дозволяє вмісту вивалитися з пакета. Кількість стібків: від 8 до 10.

Виробники додатково нашивають поліетилен, щоб запобігти утворенню цвілі при зберіганні.

Як правильно вибрати мішок для будівельного сміття

При виборі цієї деталі потрібно відштовхуватися від виду майбутніх робіт. Якщо це переїзд, то доцільно використовувати невеликі, до 120 літрів ПВД-мішки. Якщо мають ламатися або руйнуватися стіни, то можна придбати більш міцні плетені варіанти. Для вивезення великого об’єму сміття краще використовувати зелені плетені мішки, які відрізняються підвищеною стійкістю до хімікатів, розчинники і фарба не можуть нанести їм істотної шкоди.

Щоб ремонтні або будівельні роботи не викликали додаткових проблемі, необхідно своєчасно збирати сміття в добротні і якісні мішки будівельні. Використання спеціалізованих пакетів для збору будівельного сміття - забезпечить комфорт при ремонті, будівництві і виробництві.

Недорого купити мішки для будівельного сміття пропонує інтернет-магазин Ganok. Ціна, опис та відгуки на кожну модель вказані на відповідній сторінці нашого каталогу. За всіма питаннями звертайтеся до наших продавцям-консультантам, які допоможуть з вибором, оформлять замовлення.

Мішки для будівельного сміття - купити мішки будівельні оптом в Україні: недорого ціна: інтернет-магазини Ganok Львів
UAH 5 5