• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Паркетна дошка Wicanders

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Паркетна дошка Kentucky Dallas Дуб CD рифлений/олія фото
2472.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Kentucky Houston Дуб CD білий, рифлений/олія фото
2472.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Victoria Sand Дуб CDD vintage/олія фото
2525.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Victoria Grafite Дуб CDD vintage/олія фото
2833.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Victoria Ivory Дуб CDD vintage/олія фото
2833.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Victoria Steel Дуб CDD vintage/олія фото
2833.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Kentucky Colorado City Дуб DDE сильний рустік/олія фото
3140.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Kentucky Denver Дуб DDE сильний рустік/олія фото
3140.00 грн
Порівняння
Паркетна дошка Kentucky Grand Canyon Дуб DDE сильний рустік/олія фото
3140.00 грн

Паркетна дошка Wicanders.

Тенденція до «озеленення» інтер’єру не лише не втрачається, але і з часом лише набирає сили. Нічого дивного, адже навіть в умовах постійного знищення природних ресурсів, природа була і залишається основним натхненням у створенні матеріалів для дому. Світовий лідер виробництва  підлогового покриття теж не залишився осторонь об’ємного джерела природних дизайнів і фактур. Одним із творінь португальського виробника є паркет Wicanders.

Купити паркет можна і у Львові. Основним принципом роботи Wicanders є абсолютна екологічність матеріалу, з якої виготовляється продукція та максимальна якість виготовлених товарів.

Паркетна дошка Wicanders – це:

 • Екологічна сировина;
 • Постійні інновації;
 • Оригінальні дизайнерські рішення;
 • Довговічність. Паркетні дошки Wicanders розраховані на тривалий термін служби;
 • Великий вибір. Різноманітність розмірів та видів паркетного покриття не залишить байдужими навіть найбільш вимогливих споживачів;
 • Простота встановлення. Спеціальна техніка встановлення паркетної дошки не передбачає використання клею. Монтаж покриття не вимагає додаткових умінь чи інструментів і з ним легко зможе впоратись навіть любитель. Замкове з’єднання, що обробляється воском.

Таким чином разом із придбанням паркетної дошки Wicanders, Ви позбуваєтесь відразу цілої низки питань і проблем, пов’язаних із підлоговим покриттям, адже таке покриття – це підлога, яку Ви бачите та відчуваєте.

Конструкція паркетної дошки Wicanders.

Дошки Wicanders складаються із трьох шарів. Верхній шар – це цінна порода дерева, товщина якої становить 4мм. Може мати структуровану або гладку поверхню із лаковим чи масляним покриттям. Нижній шар, як правило, складається із хвойних порід, що ефективно розподіляє вологу по всій поверхні конструкції.

Виробник надає гарантію 15 років використання паркетної дошки, що свідчить про її високі показники міцності, витривалості та безперечної якості природної сировини.

Різноманіття природних дизайнів представлене у колекціях: Kentucky,Victoria, Manor House, Classics, Bamboo, Fineline.

Kentucky (Kentucky Atlanta, Kentucky Dallas, Kentucky Oklahoma, Colorado City, Grand Canyon) – це втілення вишуканої старовини дерева у поєднанні із сучасним дизайном. Вигляд старовинної підлоги досягається різноманіттям технік: починаючи від ручного зістарювання поверхні і закінчуючи підсиленням переходів  кольорової гамми. Вони дають можливість поєднання різноманітних візерунків та кольорів.

Victoria (Victoria Coal, Victoria Copper, Victoria Grafite Victoria Sand, Victoria Steel) – дизайн цієї колекції переносить нас на кілька століть назад. Унікальні поверхні Victoria досягаються шляхом кропіткої ручної роботи та старанного фарбування щоб точно відтворити тонку грань між сучасним та минулим.

Manor House (Manor House CD White Oak) ідеальна колекція для використання в класичному стилі. На її створення дизайнерів надихнули величні традиційні європейські будинки, яких, здавалось би, зовсім не торкнувся час.Завершується робота над паркетною дошкою Manor House масляним шаром, який допомагає глибокому проникненню натуральних олій в дерев’яну поверхню.

Підлогове покриття від Amorim, брендом якого є Wicanders відоме по всьому світові. Нічого дивного, адже експортується воно у більш ніж 60 країн. Таке визнання прийшло до виробника зовсім недарма. Усі вироби Wicanders – натхненні самою природою і втілені у розкішних підлогових покриттях, що важко назвати просто підлогою.

Паркетна дошка представлена в інтернет-магазині Ganok дозволяє вдало оформити будь-яке приміщення та надати йому особливих нот.

Wicanders – це покриття, натхненне самою природою.

Паркетна дошка: ціна у Львові, купити паркетну дошку в інтернет магазині Ґанок
UAH 2472 3140