• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Розсувні пластикові двері МДФ ціни

Фільтр

Категорія
9
35
Показати всі Приховати
Відображати:
Відображати:
Порівняння
Розсувнi дверi глянцевi 2,03 х 0,81 Бiлий Ясень (№610) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi дверi глянцевi 2,03 х 0,81 Вільха Червона (№266) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi дверi глянцевi 2,03 х 0,81 Сосна Темна (№ 6061) LUX фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi дверi глянцевi 2,03 х 0,81 Тікове Дерево (№6103) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi дверi матові 2,03*0,81 Білі (№822) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi дверi матові 2,03*0,81 Бук BK (№803) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 В'язь WZ (№805) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 Венге WG (№801) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 Вишня CL (№806) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 Дуб JD (№802) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 Клен KL (№804) фото
Ціна по запиту
Порівняння
Розсувнi двері матові 2,03*0,81 Хна CD (№807) фото
Ціна по запиту

Двері розсувні пластикові типу гармошка

На сучасному ринку можна знайти доволі дверей різної конфігурації, кольору, способу відкривання. Окремим підвидом дверей є розсувні та складні мобільні двері, які заощаджують корисну площу в приміщенні. Вони компактні, легкі в монтажі та користуванні. Їх дуже зручно використовувати в ультра компактних приміщеннях чи для тимчасового розділення зон в житлі чи офісі.

Акцент ставимо не стільки на економії простору, що дозволяє використання складних дверей, а як більш вагомий аргумент бачимо комплексне завдання оптимізації просторового інтер'єрного рішення. Розсувні і складні двері мають свої переваги. Якщо порівнювати їх з звичними стулковими: вони не витрачають місце, необхідне для свого відкривання, а також можуть бути будь якого розміру. А це в результаті дає Вам можливість влаштувати простір більш продумано і практично або ж створити особливий автентичний предмет інтер'єру.

Сьогодні пропозиція на ринку в даному сегменті товарів є досить високою: можна знайти не лише глухі панелі, а навіть  з чергуванням прозорих елементів, скла, можливе встановлення авторських вітражних панелей та іншої всячини.

Розсувні двері

Розсувні двері можуть мати одне чи більше полотно та по принципу засувки можуть відкриватися в між перегородковий простір або ж накладатися одна на одну в відчиненому стані. Дверне полотно закріплене на одній або двох напрямляючих, що закріплені в дверній коробці, та рухається вздовж них на спеціальній роликовій фурнітурі.

Двері розсувні виготовляють як з натурального дерева, так і з металу, скла, ПВХ МДФ та інших матеріалів, оскільки спосіб їх відкривання дозволяє використання і важких масивних матеріалів, і легких, вишуканих та тендітних .  В саме полотно можна вмонтувати велике дзеркало і плазмовий телевізор або ж вишукану картину, і ніщо не заважатиме милуватися нею навіть коли двері будуть відчиненими.

Складні двері

Залежно від ваших потреб і вихідних умов, а також ширини пройому, складні двері можуть складатися з одного або кількох секційних полотен.  Такий тип дверей дозволяє інсталюватися в будь-яку перегородку куди можна вмонтувати коробку з цільних брусків дерева.  Загальна вартість таких дверей продиктована лише самим полотном, коробкою і фурнітурою для їх встановлення.

По суті складні двері - це такий собі комплект рухомої ширми і дверей. Такі двері складаються з кількох панелей (їх кількість залежить від ширини прорізу), які є з'єднані між собою за допомогою завіс і закріплені на напрямляючій, що зафіксована зверху в дверній коробці. Залежно від потреб  звукоізоляції суміжних приміщень, є різні типи складних дверей з одною напрямляючою або двома (одна згори а одна на підлозі) та різною фурнітурою закривання.   Для виробництва панелей можуть використовуватися різні матеріали : найчастіше - це ПВХ- панелі, рідше - натуральне дерево.

Двері розсувні пластикові типу гармошка

На відміну від розсувних дверей з цільними полотнами , складні двері можна використовувати в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи.  Те, що їх виготовляють з пластмаси,  дозволяє максимально зменшити вагу, надає компактності, а сучасні технології обробки дозволяють надати будь-який потрібний колір чи фактуру. Якщо порівнювати складні двері з розсувними чи традиційними стулковими, то в них є одна дуже суттєва прерогатива - вони дуже легкі в монтажі. 

В нашому магазині Ви можете замовити як розсувні двері з натурального дерева чи МДФ, так і складні двері потрібного Вам розміру та колірного вирішення спеціально для Вашого дизайнерського замислу.

Розсувні двері купити у Львові за супер ціною | інтернет магазин Ґанок
UAH 0 1000