0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(067) 960-66-82
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Розсувні пластикові двері МДФ ціни

Категорії:
Ціна:
Відображати:
Відображати:
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн
Порівняння
0.00 грн

Двері розсувні пластикові типу гармошка

На сучасному ринку можна знайти доволі дверей різної конфігурації, кольору, способу відкривання. Окремим підвидом дверей є розсувні та складні мобільні двері, які заощаджують корисну площу в приміщенні. Вони компактні, легкі в монтажі та користуванні. Їх дуже зручно використовувати в ультра компактних приміщеннях чи для тимчасового розділення зон в житлі чи офісі.

Акцент ставимо не стільки на економії простору, що дозволяє використання складних дверей, а як більш вагомий аргумент бачимо комплексне завдання оптимізації просторового інтер'єрного рішення. Розсувні і складні двері мають свої переваги. Якщо порівнювати їх з звичними стулковими: вони не витрачають місце, необхідне для свого відкривання, а також можуть бути будь якого розміру. А це в результаті дає Вам можливість влаштувати простір більш продумано і практично або ж створити особливий автентичний предмет інтер'єру.

Сьогодні пропозиція на ринку в даному сегменті товарів є досить високою: можна знайти не лише глухі панелі, а навіть  з чергуванням прозорих елементів, скла, можливе встановлення авторських вітражних панелей та іншої всячини.

Розсувні двері

Розсувні двері можуть мати одне чи більше полотно та по принципу засувки можуть відкриватися в між перегородковий простір або ж накладатися одна на одну в відчиненому стані. Дверне полотно закріплене на одній або двох напрямляючих, що закріплені в дверній коробці, та рухається вздовж них на спеціальній роликовій фурнітурі.

Двері розсувні виготовляють як з натурального дерева, так і з металу, скла, ПВХ МДФ та інших матеріалів, оскільки спосіб їх відкривання дозволяє використання і важких масивних матеріалів, і легких, вишуканих та тендітних .  В саме полотно можна вмонтувати велике дзеркало і плазмовий телевізор або ж вишукану картину, і ніщо не заважатиме милуватися нею навіть коли двері будуть відчиненими.

Складні двері

Залежно від ваших потреб і вихідних умов, а також ширини пройому, складні двері можуть складатися з одного або кількох секційних полотен.  Такий тип дверей дозволяє інсталюватися в будь-яку перегородку куди можна вмонтувати коробку з цільних брусків дерева.  Загальна вартість таких дверей продиктована лише самим полотном, коробкою і фурнітурою для їх встановлення.

По суті складні двері - це такий собі комплект рухомої ширми і дверей. Такі двері складаються з кількох панелей (їх кількість залежить від ширини прорізу), які є з'єднані між собою за допомогою завіс і закріплені на напрямляючій, що зафіксована зверху в дверній коробці. Залежно від потреб  звукоізоляції суміжних приміщень, є різні типи складних дверей з одною напрямляючою або двома (одна згори а одна на підлозі) та різною фурнітурою закривання.   Для виробництва панелей можуть використовуватися різні матеріали : найчастіше - це ПВХ- панелі, рідше - натуральне дерево.

Двері розсувні пластикові типу гармошка

На відміну від розсувних дверей з цільними полотнами , складні двері можна використовувати в приміщеннях з підвищеним вмістом вологи.  Те, що їх виготовляють з пластмаси,  дозволяє максимально зменшити вагу, надає компактності, а сучасні технології обробки дозволяють надати будь-який потрібний колір чи фактуру. Якщо порівнювати складні двері з розсувними чи традиційними стулковими, то в них є одна дуже суттєва прерогатива - вони дуже легкі в монтажі. 

В нашому магазині Ви можете замовити як розсувні двері з натурального дерева чи МДФ, так і складні двері потрібного Вам розміру та колірного вирішення спеціально для Вашого дизайнерського замислу.

Розсувні двері. Купити розсувні пластикові двері МДФ ціна Київ Львів
UAH 0 1200