Каталог:
КАТАЛОГ Закрити меню

Мансардні вікна Velux, ціни

Відображати:
Сортування
Вікно мансардне  78*118 VELUX GZL M06 1054D з центр. віссю і з окладом EDW
Технічні характеристики:  - відкривання: ручка зверху;  - матеріал і колір: дер..
0.00 грн. шт.

Velux - одна з фірм, що виготовляють спеціалізовані вікна для горищ та мансард. Вона була заснована в 1941 році в Копенгагені – столиці Данії. Сьогодні їх продукція перетворить ваші приміщення на стильні світлі кімнати та офіси.

Їх вікна укомплектовані спеціальним коміром для захисту, ролетом чи маркізом, шторками чи жалюзі для закриття від сонця. Вони мають гідро- та теплоізоляцію.

Склопакети компанія встановлює тільки енергоощадні. Вони мають спеціальну конструкцію, яку виробляють за технологіями «теплого периметра». Так, замість звичайної роздільної алюмінієвої рамки у вікнах Велюкс рама цілісна і тонкостінна. Вона виготовлена зі сталі та заокруглена на кутиках. Саме завдяки цьому конденсат не збирається на склі. Простір в склопакеті запевнений спеціальною речовиною – інертним газом та аргоном. Герметизація – силіконова, тому вона прослужить вам аж 20 років.

Мансардні вікна Велюкс тестовані експертами, які стверджують, що вони морозостійкі – витримують до мінус 55 градусів. Окрім цього вони стійкі та надійні. Не пропускають в дім холод чи тепло.

Рами виготовляють з сосни північної, яка відрізняється своєю міцною структурою. Вона робиться з деревини у вигляді брусів, які просякнуті фунгіцидом та покриті лаком без кольору. Це захищає раму та коробку від шкідників та поганих кліматичних умов. До того ж такі вікна не змінюватимуть свою форму протягом років.

Дуже важливо, що купити вікна Велюкс можна і для дитячої кімнати – вони повністю екологічно чисті та зручні. Мають систему блокування, що не дозволить малюку самостійно відчинити ручку.

Компанія пропонує понад 20 моделей вікон, які можна поділити на три типи:

•           Економ. Дерево тут вклеєне та має двошарове лакове покриття. Є спеціальний вентиляційний пристрій. Легко миється із зовнішньої та внутрішньої сторони. Має фіксацію у причиненому положенні. Для штор чи інших фіранок інженери передбачили кронштейни.

•           Класика. Це мансардне вікно з центральною віссю для відчинення на 180 градусів. Зроблено воно із сосни. Оснащене ручкою - перекладиною, щоб можна було просто та доступно відчинити його. Вікно має дерев’яний натуральний колір, а все тому, що покрите трьома шарами прозорого лаку. Він же і захищає вікно від шкідників і вологи. Вентиляційна система для провітрювання при зачиненому стані не пропускає комах та пил всередину.

•           З білим поліуретановим покриттям. Воно має центральну вісь нахилення. Воно зроблене з преміум-покриттям та ідеально підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Наприклад, для ванни чи саду. Саме тому вікно – вологостійке. Воно має характерний та універсальний білий колір. Його ручка оснащена системою верхнього відкривання. Миється просто – все завдяки обертанню на 180 градусів. На нього можна кріпити шторки, ролети та жалюзі. Передбачено режим провітрювання. Рама тут цільна. Також зручно, що такі вікна не потребують окремого догляду.

 

 

Мансардні вікна Velux. Купити дахові вікна Велюкс Київ, Львів, ціна
UAH 0 0