0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Technocon P Сильнопластифікуюча добавка (тепла підлога), 5л

Technocon P
UAH 0.00 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 10тис. грн За містом (ближній рубіж) від 15тис.грн За містом (дальній рубіж) від 25тис.грн

Пластифікуюча/водоредукуюча добавка для бетонів і розчинів.
Призначення. Рекомендується застосовувати у виробництві конструкцій з монолітного важкого та дрібнозернистого бетонів, конструкцій з легкого бетону, в бетонних та розчинових сумішах для влаштування стяжок, наливних підлог. При використанні добавки зменшується об'єм втягнутого повітря, що покращує теплопровідність, забезпечується висока пластичність суміші протягом певного проміжку часу, необхідного для її вкладання, висока початкова міцність тріщиностійкісті затверділого покриття.
Застосування. Додається в бетонну суміш з водою замішування.
Дозування. Рекомендований діапазон дозування добавки 0,3-0,7 л. на 100кг цементу. Перед застосуванням добавку перемішати. Точне дозування добавки, яке забезпечує досягнення необхідного резульату, визначається експериментальним шляхом.
Техніка безпеки. Добавка відноситься до 4-го класу небезпеки, тобто до малонебезпечних речовин. При використанні дотримуватися загальних правил безпеки та гігієни.