Каталог:
Фільтр
Ціна:
Замкова
Товщина
Фаска
Клас нагрузки
Колекція
КАТАЛОГ Закрити меню

Коркова підлога Nuances

Відображати:
Сортування
Корок підлоговий Wicanders Nuances Mele 900*295*10.5мм
Назва: Nuances Mele; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характ..
866.00 грн. м.кв.
Корок підлоговий Wicanders Nuances Castagna 900*295*10.5мм
Назва: Nuances Castagna; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Те..
866.00 грн. м.кв.

Корок на підлогу Wicanders Nuances

Ефектні родзинки

Надзвичайно цікава і неординарна колекція, в якій поєднаний дрібнозернистий корок і кольорові додатки, що чудово доповнюють це вирішення – такі кольорові вставки в колекції Nuanses в поєднанні з натуральною текстурою надають підлоговому покриттю чарівний, витончений та ефектний вигляд. Переважаючий пастельний коричневий тон та додаткові кольорові вставки, що доповнюють природну структуру коркових підлогових плиток, перетворять Ваш інтер'єр в гармонійний та елегантний образ.

Castagna – глибокий шоколадний колір та темні вкраплення – така комбінація в поєднанні і до того багатою текстурою натурального коркового покриття робить таку підлогу надзвичайно ефектною та презентабельною.

Mele – світлий коричневий відтінок схожий до кольору лакованого бука, чудово підійде в інтер'єри з багатим використанням дерева, додасть до Вашого задуму не лише звичний затишок, але й своєрідну родзинку, роблячи приміщення не лише комфортним ,а й ефектним. Коркова підлогова плитка Nuanses Mele - чудовий приклад практичності, неординарності та комфорту.

Коркова підлога Nuances. Купити корок для підлоги Nuances Київ, Львів, ціна
UAH 866 866