Каталог:
Фільтр
Ціна:
Замкова
Товщина
Фаска
Клас нагрузки
Колекція
КАТАЛОГ Закрити меню

Коркова підлога Fashionable

Відображати:
Сортування
Корок підлоговий Wicanders Fashionable Macchiato 905*295*10.5мм
Назва: Fashionable Macchiato; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Техніч..
1,015.00 грн. м.кв.
Корок підлоговий Wicanders Fashionable Glacier 905*295*10.5мм
Назва: Fashionable Glacier; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні..
1,015.00 грн. м.кв.

Корок на підлогу Wicanders Fachionable

Модерний шик 

Індивідуальне стильове рішення колекції коркового покриття для підлоги Fashionable надасть витонченості для будь-якого інтер'єру. Орнаментика покриття має чітко виражений квадратичний характер, а текстура має цікаву комбінацію пористого дерева та природного тону. Багата палітра натуральних тонів дозволить підібрати найбільш підхожий для Вашого випадку і Ваших вподобань. В колекції присутні як світлі, так і темні відтінки. Світлі колористичні рішення найбільш підхожі для створення комфортної, легкої, невимушеної та вишуканої атмосфери. А темні – для особливо грандіозних та презентабельних інтер'єрних рішень.

Lacier – ніжний бежевий колір у відтінку навахо стане чудовим доповненням для світлого модерного інтер'єру та додасть додаткового м'якого освітлення за рахунок  дифузійного відбиття світла. Сучасний візерунок зробить Вашу підлогою особливою, а природне походження коркового покриття для підлоги дозволить відчути максимальний комфорт при ходьбі босоніж.

Macchiato – насичений умбровий відтінок в поєднанні з візерунком колекції та порами коркового покриття – це чудовий варіант для традиційного темного покриття для підлоги ,що надасть Вашому інтер'єру особливої граціозності. Підійде як для традиційних, так і для модерних стильових рішень. 

Коркова підлога Fashionable. Купити корок для підлоги Fashionable Київ, Львів, ціна
UAH 1015 1015