Каталог:
Фільтр
Ціна:
Товщина
Колекція
КАТАЛОГ Закрити меню

Коркове покриття для стін Tenerife

Відображати:
Сортування
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Tenerife Red 600*300*3мм
Назва: Tenerife Red; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристики..
246.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Tenerife Natural 600*300*3мм
Назва: Tenerife Natural; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характерис..
246.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Tenerife Green 600*300*3мм
Назва: Tenerife Green; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристи..
246.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Tenerife Black 600*300*3мм
Назва: Tenerife Black; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристи..
246.00 грн. м.кв.

Корок на стіну Tenerife

Канарська витонченість

В колекції Tenerife поєднано корок різної структури від наймілкішого до крупно пористого. Візуальна екзотика просто вражає своєю різноманітністю. Це природна структура корку є вдалим вибором для інтер'єрів в стилі кантрі чи для створення особливого затишку і просто невимушеної домашньої атмосфери. З іншого боку, колекція Tenerife викликає асоціації з Канарськими островами та їхньою культурною лінією, яка така багата на природні інтер'єрні текстури.

Black –  індивідуальна деталізована структура покриття з використанням контрастного корку сірого  та природного відтінків, разюча відмінність розмірності корку – дуже вдала та цікава комбінація для тих, хто бажає створити не просто покриття, а надати йому функцію предмету інтер'єру. Дрібнозернистий сірий корок і великі шматки пористого натурального корку дозволяють створити вельми цікаве та неординарне покриття.

Green як і у всій колекції, тут поєднано дрібнозернистий корок та більші шматки фактурного пористого корку , який наче острівці посеред моря. Green викликає дуже бурхливу асоціативну лінію та навіює екзотику Канарських островів, де такий багатий колорит та традиції. Природна структура надає інтер'єру легкості та витонченості сільського дому, де так приємно перебувати.

Natural  – нейтральний тон, з якого лише злегка виділяються великі пори корку. Таке покриття надасть чудовий тон та беззаперечно підійде в якості доповнення до основного мотиву. Ненав'язлива, спокійна текстура для домашнього затишку чи для м'яких приємних інтер'єрів в коричневій тональності, чи з багатим використанням дерева.

Red  підфарбований дрібний корок в червоний відтінок та великі шматки пористого корку природного забарвлення. В цій текстурі легко відмітити корок різних сортів. Підійшовши ближче, можна пильно роздивитись фактуру покриття та його багатогранність. Цікавий ненав'язливий тон – хороший вибір для гурманів, що люблять більш насичені тональності з витонченою текстурою. 

Корок на стіну Tenerife. Купити коркове покриття для стін Tenerife Київ, Львів, ціна
UAH 246 246