Каталог:
Фільтр
Ціна:
Товщина
Колекція
КАТАЛОГ Закрити меню

Коркове покриття для стін Fiord

Відображати:
Сортування
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Fiord Exlusive 600*300*3мм
Назва: Fiord Exlusive; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристи..
375.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Fiord White 600*300*3мм
Назва: Fiord White; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристики:..
330.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Fiord Natural 600*300*3мм
Назва: Fiord Natural; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характеристик..
277.00 грн. м.кв.

Корок на стіну Fiord

Багатство індивідуалізації

Хороша текстура, екологічне коркове покриття, насичений колір – це насправді розкішно? Навряд чи. Для розкоші потрібна родзинка, вражаюча текстура та бездоганно підібрана кольорова палітра. Представлена Вам колекція так і просякнута розкішшю в прямому значенні цього слова: такий вигляд з круглястими великими корковими вставками, створить чіткий виразний і просто зачаровуючий ефект для Вашого інтер'єру. Ця однозначно сучасна колекція, маючи приємний тон та надзвичайно цікаву текстуру, стане бездоганним доповненням для Вашого комфорту та свідчитиме про хороший смак та індивідуальність.

                         

Exclusive – жодного хаосу, лише правильна текстуризація, світлий м'який тон – чудове рішення для світлих інтер'єрних рішень, а також вдале доповнення до мінімалістичного дизайну, для якого дуже важлива багата текстура, однак мала деталізація.

Natural  – природній корок великопористих сортів з його різноманітністю надає покриттю цікавий вигляд та багатство текстури. В даній колекції вибрані лише найкращі природні орнаменти для того, щоб Ваш інтер'єр мав індивідуальний шарм та свій неповторний колорит.

White – унікальне в своєму роді рішення для справжніх гурманів та любителів особливих речей з нешаблонним поглядом на життя. Природна структура крупнопористого коркового покриття з білими вставками не залишить байдужим навіть тих, хто "бачив все". 

Корок на стіну Fiord. Купити коркове покриття для стін Фіорд Київ, Львів, ціна
UAH 277 375