Каталог:
Фільтр
Ціна:
Товщина
Колекція
КАТАЛОГ Закрити меню

Коркове покриття для стін Alabaster

Відображати:
Сортування
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Alabaster Porcelain 600*300*3мм
Назва: Alabaster Porcelain; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характе..
391.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Alabaster Cream 600*300*3мм
Назва: Alabaster Cream; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характерист..
391.00 грн. м.кв.
Корок настінний Wicanders (Вікандерс) Alabaster Chalk 600*300*3мм
Назва: Alabaster Chalk; Виробник: Wicanders; Країна: Португалія; Технічні характерист..
391.00 грн. м.кв.

Корок на стіну Alabaster

Затишок та невимушеність

Природна структура, натуральний вид коркового покриття, масивна структура в колекції Alabaster для поціновувачів натуральних речей. Багата коркова структура створює враження  елегантності та легкості. Ця колекція спеціально для Вас, якщо Ви шукаєте текстуру для інтер'єру в стилі кантрі або для створення комфортної, затишної та невимушеної атмосфери. Колекція Alabaster –  це водночас домашній затишок та сучасний стиль.  

Chalk – покриття ніжного кольору латте – не залишить байдужим навіть найвибагливіших гурманів. Натуральна текстура дещо збільшеного розміру передає природну привабливість коркового покриття. Невеликі ледь помітні вставки з ефектом мокрої крейди чудово доповнюють цю текстуру.

Cream –  природна індивідуальність, такий же колір, як і всі матеріали в колекції, але доповнююче кремове вкраплення в текстуру робить її  бездоганною  та ще більш цікавою, що дозволяє, на відміну від Porcelain і Chalk, роздивлятись її знову і знову, не створюючи враження одноманітності та звичного фону.

Porcelain – розмір текстури такий самий, як і в Chalk ,але завдяки додатковому відтінку порцеляни ,текстура здається трохи мілкішою. Чудовий вибір для тих, хто бажав би влаштувати бездоганне покриття задля фону, але з винятковою текстурою, яку можна роздивитися зблизька. Злегка приглушений пастельний відтінок надає відчуття невимушеності та чудово доповнить будь–який інтер'єр.

Корок на стіну Alabaster. Купити коркове покриття для стін Алабастер Київ, Львів, ціна
UAH 391 391