Каталог:
КАТАЛОГ Закрити меню

Клей для корку W-240 1кг

Клей для корку W-240 1кг
Артикул:
Модель: Клей для пробки W-240
Наявність: На складі
UAH310Ціна 310.00 грн.
Кількість:  
Не знаєш що краще вибрати для дому?Звернися до професійних консультантів:

Володимир: +38 ‎098 898 21 29; +38 066 223 24 00
Андрій: +38 063 861 02 26

Клей для корку W-240

    Не містить розчинників. Контактний клей для приклеювання коркової підлоги на абсорбуючі і не абсорбуючі поверхні.

   Чорнова підлога повинна відповідати існуючим державним стандартам і інструкції по монтажу. Чорнова підлога повинна бути рівною, сухою, без тріщин, залишків або будь-яких інших забруднюючих речовин, які можуть перешкоджати процесу склеювання. Перед установкою потрібно вирівняти всі нерівності за допомогою вирівнюючої суміші. Якщо суміш покрита піском, то після видалення пилу вам необхідно добавити грунтовку. Установка коркового покриття можлива після повного висихання попереднього шару згідно з інструкцією виробника. Деякі суміші, що вирівнюють (наприклад, на основі латексу) не сумісні. Уточніть, будь-ласка, цю інформацію у вашого дилера Wicanders.

   Технічні характеристики. Застосування. За допомогою модерного валика нанести клей на чорнову підлогу і зворотній бік коркового покриття. Витрати: 250грамм на 1м.кв. Час очікування: 30-90 хвилин (залежить від поглинання підлоги). Час підготовки 2-3 години. Для необлицьованого корку 1-1,5 години.

   Прибирання. За допомогою води. Зберігання: 12 місяців в приміщення при кімнатній температурі не нижче + 5С. Спосіб укладання: Підготовка коркової підлоги. За допомогою модерного валика нанести клей на нижню частину підлоги і дати їй висохнути. Чорнова підлога: За допомогою валіка нанести клей на чорнову підлогу. Після сушіння, коли клей стане прозорим потрібно укласти коркову підлогу за допомогою гумового молотка. Розкачати поверхню 50 кілограмовою котушкою після закінчення укладання. Важливе зауваження! Вище згадані час дії та підготовка розраховані при кімнатній температурі +20С і 65% відносної вологості. При інших кліматичних умовах час може зміниться. Не укладайте покриття при температурі нижче + 15С і відносній вологості понад 75%. Зберігати в недоступному місці для дітей.

Нет отзывов

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре