Каталог:
Фільтр
Ціна:
КАТАЛОГ Закрити меню

Клей для корку, ціни

Відображати:
Сортування
Клей для корку W-240 5кг
Клей для корку W-240     Не містить розчинників. Контактний клей для приклеювання к..
1,190.00 грн.
Клей для корку Cola Cork FC, 5л
Спосіб застосування: Клей Cola-Cork служить для приклеювання стінових і підлогових корко..
690.00 грн. шт.
Клей для корку MULTIFIX, 4кг
Застосування: Клей на основі неопрену, призначений для приклеювання настінної і підлогової п..
550.00 грн.
Клей для корку MULTIFIX 4кг
Клей для корку MULTIFIX 4кг Особливості Multifix клей на основі неопрена для зага..
550.00 грн.
Клей для корку MULTIFIX 0,85кг
Клей для корку MULTIFIX 0,85кг Особливості Multifix клей на основі неопрена для з..
550.00 грн.
Клей для корку W-240 1кг
Клей для корку W-240     Не містить розчинників. Контактний клей для приклеювання к..
310.00 грн.
Клей для корку Cola Cork FC, 1л
Спосіб застосування: Клей Cola-Cork служить для приклеювання стінових і підлогових коркових панел..
170.00 грн. шт.
Клей для корку MULTIFIX, 0,85кг
Застосування: Клей на основі неопрену, призначений для приклеювання настінної і підлогової пр..
160.00 грн.

Клей для коркового покриття

В якісному будівництві важливо багато речей: якісні матеріали, професійні робітники, швидкість та надійність виконання. Проте, навіть найдорожчі та найякісніші матеріали не вбережуть Вас від неприємних наслідків, якщо неправильно вибраний клей для підлоги. Підлоговий корок – річ специфічна. Саме на нього лягає основне навантаження в приміщенні, тому першочерговим завданням для майстра є забезпечення міцності підлоговому покриттю.

Особливий підхід до кріплення пробки передбачений її особливими властивостями: корок є натуральним продуктом, він є екологічно чистим та має можливість відновлювати свій фізичний стан, тому, наскільки підлоговий корок збереже свої властивості буде залежати від матеріалу, який обирається для клеєння корку.

Купити клей для корку, клей для підлоги чи клей для пробки на стіну, як вибрати?

Інтернет-магазин Ганок представляє широкий вибір пробкового клею, який допоможе покласти підлогове покриття якісно та на довгі роки. У нас представлені: Multifix (виробництво Італія), Cola-Cork (Португалія), Pufas Korkkleber (Німеччина), Wicanders W-240 (Німеччина).

Якісно скріпити елементи допоможе італійський клей для корку MULTIFIX. Цей клей являє собою засіб для приклеювання пробки (як підлогової так і настінної), дерева, шкіри, пластмаси та інших матеріалів.

Унікальні якості цього клею проявляються у його здатності міцно скріплювати елементи відразу, тому клеїти за допомогою MULTIFIX необхідно ретельно дотримуючись техніки: виправити склеєне не можна буде.

Cola-cork – лідер португальського ринку, який допоможе скріпити пілоговий та настінний корок, ДСП, керамічні плити, металеві конструкції та ДВП. Такий клей є абсолютно нешкідливим після висихання.

Pufas Korkkleber – клей німецького виробництва, призначений для кріплення корку на стелю та стіни. Основні властивості такий клей для стін має:

  • Висока здатність до клеєння;
  • Легке нанесення;
  • Стійкість;
  • Висока паропроникність;
  • Відсутність органічних розчинників.

Він є непридатним для кріплення корку на підлогу, проте чудово справляється із стіновими внутрішніми роботами. Після нанесення клею, поверхню слід міцно прижати, кілька хвилин після кріплення, плити ще можна зміщувати. Однак, такий клей абсолютно непридатний для підлогового покриття.

Wicanders W-240 – клей від відомого виробника пробкової підлоги (Німеччина). Клей для пробки w-240 виготовляється на акриловій основі та розбавляється водою не маючи при цьому специфічного запаху, який зазвичай має клей. Такий клей є цілком безпечним та відноситься до категорії екологічно чистого клею.

Інтернет-магазин Ганок пропонує купити якісний клей для корку від виробників, які давно відомі якістю своїх матеріалів та зможуть забезпечити довговічність Вашого покриття. А ми, в свою чергу, завжди готові надати якісну кваліфікаційну допомогу із питання вибору будівельних матеріалів. Ганок – так звучить якість!

Клей для корку. Купити корковий клей ціна Київ, Львів
UAH 160 1190