• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній
Клей для корку MULTIFIX, 4кг фото
Клей для корку MULTIFIX, 4кг фото

Клей для корку MULTIFIX, 4кг

Артикул: 487
UAH 1230.00 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 10тис. грн. За містом (ближній рубіж) від 15тис.грн. За містом (дальній рубіж) від 25тис.грн. Доставка від порога до порога
Застосування: Клей на основі неопрену, призначений для приклеювання настінної і підлогової пробки, пластмас, шкіри, дерева та інших матеріалів. Ідеально підходить для взуттєвої промисловості. Міцно склеює, водостійкий, теплотривкий.
Час висихання: близько 10 хвилин.
Час повного склеювання: від 45 до 60 хвилин в залежності від умов навколишнього середовища.
Спосіб нанесення: кисть, шпатель. Витрата: 1 л на 3-3,5 м.кв для кожної поверхні в залежності від її стану.
Спосіб застосування: Розмішати перед нанесенням. Поверхня повинна бути сухою, чистою і знежиреною. Клей необхідно наносити на обидві склеювані поверхні за допомогою кисті. Після висихання пробку з'єднати з поверхнею, і притиснути за допомогою гумого валика.Не зрушувати склеєні елементи протягом 24 годин. Клей сильно схоплює відразу і тому після з'єднання корекцію пластин зробити неможливо. При склеюванні необхідно звернути увагу на можливість появи повітряних бульбашок.
Зберігання клею: Герметично закритим, при кімнатній температурі протягом 24 місяців (після даного періоду необхідно розбавити розчинником). Гарантія не поширюється на дефекти, які виникли внаслідок неправильного монтажу (насамперед погану акліматизацію пробки і клею), неправильно підготовлену поверхню і при не дотриманні інструкції по укладанню, яка знаходиться на етикетках клею і пробки. Клей призначений для приклеювання пробки торгової марки Wicanders.
Склад: толуол, метилен хлористий, н-гексан
Продукт легко займистий. Уникати контакту з горючими речовинами.