0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Гiдробар'єр прозорий Strotex PP 110 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.)

Гiдробар'єр прозорий
UAH 9.20 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 10тис. грн За містом (ближній рубіж) від 15тис.грн За містом (дальній рубіж) від 25тис.грн

Гідробар’єр Strotex 110 PP – паропроникна плівка провідного виробника. Складається із трьох шарів, що забезпечують їй максимальну ефективність у захисті даху. Такий склад надає цьому гідробар’єрові додатково міцності, стійкості та високих гідроізолюючих характеристик.

Використовуються для виведення   пари із теплоізоляції, чим сприяє її довговічності, а також для додаткового захисту покрівлі горища. Рекомендується використовувати разом із металочерепицею або іншою бляшаною покрівлею.

Гібробар’єр польського виробництва Strotex 110 PP не схильний до гниття та розведення шкідників. Застосовується у неутеплюваних скатних покрівлях. Ефективно захищає горищне приміщення від пилу, вологи, а також здатний відводити пару.

Перевагами такого матеріалу можна вважати:

  • Паропроникність;
  • Міцність на розрив;
  • Стійкість до ультрафіолету;
  • Вологостійкість;
  • Простота монтажу.

Купити гідробар’єр – це вдале рішення для скатного даху. Спеціальні армовані плівки оберігають конструкцію від води та захищають термоізоляційних шар.

Монтується гібробар’єр Strotex 110 PP за допомогою спеціальних скоб або  ж нержавіючих цвяхів. Можна застосовувати у вентильованих дахах похилої конструкції. Купити  гідробар’єр в Україні значно дешевше за купівлю мембрани. Проте такий матеріал вимагає спеціального вентиляційного зазору.

Інтернет-магазин Ganok представляє у своєму асортименті велику кількість будівельних матеріалів, гідробар’єри, паробар’єри та мембрани зокрема.

Замовити гідробар’єр в інтернеті – завжди зручно, швидко та надійно!