• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Герметики

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Герметик BAUSIL акриловий, 310 фото
28.00 грн
Порівняння
Герметик RECHT акриловий, 300 мл фото
31.00 грн
Порівняння
Клей монтажний RECHT-W "Рiдкi цвяхи", 280 мл фото
35.00 грн
Порівняння
Герметик BAUSIL унiверсальний бiлий, 280 мл фото
36.00 грн
Порівняння
Герметик BAUSIL унiверсальний безколірний, 310 мл фото
36.00 грн
Порівняння
Герметик RECHT унiверсальний бiлий, 300 мл фото
40.00 грн
Порівняння
Герметик RECHT унiверсальний безколірний, 300 мл фото
40.00 грн
Порівняння
Герметик BeLife унiверсальний коричневий, 310 мл фото
48.00 грн
Порівняння
Герметик BeLife унiверсальний сірий, 310 мл фото
48.00 грн
Порівняння
Герметик BeLife термостійкий червоний 300-600град, 310мл фото
96.00 грн
Порівняння
Герметик Titebond №3211 покрівельний бітумний,  299мл фото
107.00 грн
Порівняння
Клей монтажний Titebond №5261 "Рiдкi цвяхи" суперсила (жовтий), 311 мл фото
120.00 грн

Герметики паркетні, силіконові, універсальні, бітумні (для даху), жаростійкі, акрилові.

Сучасні будівельні матеріали дивують своїми унікальними властивостями, одним з таких матеріалів є герметик. Герметики широко використовуються в будівництві при монтажних та опоряджувальних, внутрішніх і зовнішніх роботах. Їх застосовують під час ведення ремонтних та будівельних робіт для заповнення пазів та пустот в конструкціях і гідроізоляції швів між ними. Такі матеріали часто використовують  разом з монтажною піною. Герметики можна придбати дуже просто, це надзвичайно поширений матеріал, тому попит на них є дуже високим.

Герметики бувають двох видів: акрилові та силіконові, є також бітумні, поліоританові та силікатні, але вони є менш поширеними. Акрилові герметики краще всього зарекомендували себе в застосуванні на бетонних, дерев'яних, цегляних поверхнях. Основна перевага застосування саме акрилового герметика - це його еластичність. В першу чергу такі герметики застосовують в дерев'яних роботах,крім того його можна шпаклювати та фарбувати. При невисокій вартості цей вид герметизації є зручний тим, що продається не лише в тубах, але й фасований великими партіями у відрах, що підходить для використання в великих кількостях, це дуже зручно для застосування у фасадних роботах чи при обробках великих поверхонь.

Силіконові герметики краще щеплюються з гладкою поверхнею (їх аргдезія є надзвичайно високою) це може бути емаль, метал чи скло. Вони є більш універсальними, ї їх ціна є низькою. Вони відрізняються типом розчинника, що входить в склад .Для прикладу, кислотні мають різкий оцетоподібний запах та нейтральні майже не пахнуть. Кислотні краще переносять нагрівання, ними можна клеїти кераміку чи пластик, або просто використовувати для герметизації. Але для робіт з металом вони не підходять, бо через вміст кислоти викликають корозію. Також  вирізняють санітарний та універсальний силіконовий герметик, останній застосовують переважно для герметизації вікон, а санітарний має протигрибкові та антисептичні добавки в свому складі, що є особливо актуально для ванн і кухонь.

Відносно недавно в продажу з'явились силікатні клейгерметики, які використовують для монтажу пічок і камінів. Вони легко переносять нагрів до 1000 градусів та є нетоксичнними, їх можна наносити як на вологу, так і на суху поверхню.

Бітумні герметики використовують при монтажі черепиці, по властивостях схожі з силікатними але дещо дорожчі.

При виборі герметика необхідно визначитись з призначенням робіт, тоді відповідно - з типом герметика (акриловий, силіконннй, бітумний чи ін) . Від основного складника напряму залежать властивості матеріалу.

Зараз можна купити герметик практично для будь-яких цілей: з'єдннання, заповнення, герметизація. Найпоширенішим місцем застосування все ще залишається ванна, там герметик використовують для всіх видимих ​​поверхонь, а також при монтажі сантехніки. Для ванної купують універсальний або санітарний силіконовий герметик, зазвичай білий або прозорий. Одним з найдешевших можна назвати акриловий герметик, який часто використовується для дерева: при монтажі підлог, дверних і віконних коробок. Його використовують з розрахунку на подальше фарбування, що дуже зручно і значно швидше, ніж інші способи заповнення пустот і щілин.

В нашому магазині ви можете замовити:

 • акрилові
 • силіконові
 • універсальні  безколірні та з додаванням кольору
 • покрівельні бітумні
 • спеціальні для використання в акваріумах
 • жаростійкі
 • паркетні

 

Герметик - купити герметик за доступною ціною | Ґанок
UAH 28 120