• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
 • Сб-Нд: Вихідний
 • Замовлення на сайті 24/7
(097) 025-75-46
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26
Передзвонимо
0
Ваш кошик порожній

Алюмінієві профілі для фасадів

Відображати:
Відображати:
Порівняння
Профiль кутовий (перфорований) 2,5м фото
9.15 грн
Порівняння
Профiль кутовий (перфорований) 3,0м фото
10.95 грн
Порівняння
Профіль кутовий пластиковий 2,5м із сiткою фото
15.65 грн
Порівняння
Профіль кутовий (перфорований) 2,5м із сiткою ,36мм, сітка 7*7см фото
20.00 грн
Порівняння
Профіль кут. пласт. 2,5м із сiткою 100*150мм фото
23.15 грн
Порівняння
Профіль кутовий (перфорований) 3.0м із сiткою,36мм, сітка 7*7см фото
24.00 грн
Порівняння
Профiль для пінопласту 53мм, 2,5м фото
98.00 грн
Порівняння
Профiль для пінопласту 83мм, 2,5м фото
140.00 грн
Порівняння
Профiль для пінопласту 103мм, 2,5м фото
163.00 грн
Порівняння
Профiль для пінопласту 123мм, 2,5м фото
190.00 грн
Порівняння
Профiль для пінопласту 153мм, 2,5м фото
222.00 грн

Фасадний профіль для захисту будівель від негативного впливу зовнішнього середовища

В процесі експлуатації будинку найбільш складні елементи будівлі — дверні та віконні прорізи, зовнішні і внутрішні кути, з’єднання стін і перекриттів — піддаються ударним і вібраційним навантаженням. При зміні погодних умов без наявності надійного каркасу в місцях примикань елементів можуть відбуватися деформації. Адже при зміні вологості і температур різні по виду і структурі матеріали поводяться по-різному. Спеціальний фасадний профіль компенсує негативний вплив зовнішніх факторів на конструкцію будівлі, збільшує міцність штукатурки, полегшує і робить можливим виконання робіт з оздоблення, дозволяє акуратно і геометрично чітко виконувати кути штукатурного шару.

Профілі для фасадів — види, особливості

Всі фасадні системи ділять на вентильовані і не вентильовані. Для обшивки не вентильованих фасадів використовують такі матеріали, як плитка, штукатурка, камінь. При створенні вентильованого оздоблення обов’язкового виготовляється каркас. Такі системи захищають несучі стіни будівель від погодних впливів. Усередині оздоблення не збирається конденсат, воно не намокає і довго зберігає свої якості і властивості. Для виготовлення каркасів використовуються спеціальні профілі для фасадів. Міцні направляючі забезпечують необхідну жорсткість конструкції і рівномірний розподіл навантаження.

Для виробництва фасадних профілів використовуються різні матеріали. Каркаси можуть бути виготовлені з металевих (сталевих, алюмінієвих), пластикових, деревно-полімерних направляючих. Застосування комплектуючих подібного типу дозволяє реалізувати найскладніші конструкції і робити акценти на архітектурні особливості будівель. Для цієї мети нерідко використовується чорний профіль. При установці каркаса важливо правильно підібрати направляючі відповідного типу. В інтернет-магазині Ganok.com.ua представлений багатий вибір якісних, міцних, надійних профілів найрізноманітніших видів для створення складних будівельних конструкцій. Проконсультуйтеся з нашими менеджерами. З їхньою допомогою ви зможете вибрати і купити фасадний профіль найбільш підходящого виду. Фахівці проконсультують вас щодо характеристик і особливостей застосування направляючих.

Залежно від особливостей зміцнення мокрого фасаду на різних конструкційних елементах будівлі, для цієї мети можуть використовуватися профілі різних видів:

 • Стартовий — перешкоджає проникненню води, збільшує термін служби будівель.
 • Віконний — призначений для формування геометрично чітких кутів прорізів вікон. Забезпечує захист конструкції від механічних навантажень.
 • Горизонтальний — використовується для створення легких фасадів.
 • Алюмінієвий профіль і комплектуючі зі сталі — оптимальний варіант для навісних вентильованих фасадів. При використанні важких оздоблювальних матеріалів для облицювання рекомендується до застосування міцний і надійний оцинкований сталевий профіль. Легкий алюміній можна встановлювати на великі за площею конструкції. Це дозволить запобігти перевантаженню фундаменту. Направляючі також підходять для монтажу панелей з пінопласту.
 • Деформаційний — забезпечує надійний перехід в місцях різнотипних матеріалів, захищає будівлю від деформацій.
 • Карнизний — захищає карниз від механічних пошкоджень і протікань.

Інші види фасадного профілю: кутовий, виразний, дилатаційний, профіль під підвіконня. Скориставшись нашими послугами, ви зможете вибрати і купити необхідні направляючі за найвигіднішою ціною. Доставка продукції здійснюється по всій Україні.

Алюмінієвий профіль для фасадів - купити фасадний профіль оцинкований, алюмінієвий в Україні: недорого ціна від інтернет-магазину Ganok Львів
UAH 9 222