0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(066) 223-24-00
(063) 861-02-26

Сходи на горище Scala retrattile motorizzata з електроприводом

Rintal
UAH 45,080.00 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 10тис. грн За містом (ближній рубіж) від 15тис.грн За містом (дальній рубіж) від 25тис.грн
Опис
Escalmatic є інноваційною моторизованої висувною драбиною призначена для зв'язку вторинних кімнат, мансард, горищ або мансард із зручністю.
 
Моторизована
Перший елемент, який характеризує даний пристрій є наявністю електроприводу для відкривання і закривання кришки люка. Двигун 220, який  дозволяє відкривати і закривати шкалу автоматично, протягом декількох секунд, без будь-яких зусиль. Дається команда за допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування, що постачається або через стінну панель, яка доступна в якості додаткового обладнання.
 
Ізолована
Другий основний елемент інновацій в порівнянні з класичними вертикальними складними сходами подвійний система ізоляції, яка запобігає циркуляцію повітря через отвір і люк, таким чином, ізолюючи середовища і зниження втрат тепла і енергії.
 
Кришка люка покрита матеріалом з високим ступенем теплової ізоляції, який блокує рециркуляцию гарячого та холодного повітря.
 
До цього також може бути інтегрований спеціальний ізолюючий ковпачок (Termocover)
 
Використання обох систем забезпечує значення ізоляції U = 1,1 Вт / м2К.
 
Безпечний
Інший аспект, який приділяється багато уваги в порівнянні з найбільш популярними електричними сходами це безпека. Escalmatic складається з 11 сходинок, виготовлених із білого пофарбованого сталевого листа.
 
Сходи на горище оснащені подвійним телескопічним поручнем для полегшують підняття на мансарду і забезпечують максимальний комфорт і безпеку при використанні драбини.
 
Міцний
Escalmatic - це електрична висувна драбина яка витримує навантаження до 260 кг і відповідає встановленим законом правил експулатації які долають всі випробування потоку і опору крутіння відповідно до стандарту UNI EN 14975: 2007.