Каталог:
Фільтр
Ціна:
Виробники:
Розмір короба
Висота приміщення
Утеплення
КАТАЛОГ Закрити меню

Сходи на горище ціни, розміри

Відображати:
Сортування
Сходи на горище Roto Elektro 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
110,680.00 грн. шт.
Сходи на горище Type 18 Universal з електроприводом
Технічні характеристики:   -живлення 22..
60,900.00 грн. шт.
Сходи на горище Scala retrattile motorizzata з електроприводом
Опис Escalmatic є інноваційною моторизованої висувною драбиною призначена для зв'язку вторинн..
45,080.00 грн. шт.
Сходи на горище Roto Exclusiv 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
38,550.00 грн. шт.
Сходи на горище Roto Mini 120*70
Технічні характеристики:   матеріал (сходи/щаблі/..
25,763.00 грн. шт.
Сходи на горище Oman Polar 120*70
Технічні характеристики:    -матеріал (сходи..
4,649.00 грн. шт.
Базовано на 1 відгуках.
Сходи на горище Oman Polar 120*60
Технічні характеристики:    -матеріал (сходи..
4,649.00 грн. шт.
Сходи на горище Alu Profi 130*70
Технічні характеристики:   -матеріал (сходи/щаблі..
4,500.00 грн. шт.
Сходи на горище Alu Profi 130*60
Технічні характеристики:   -матеріал (сходи/щаблі..
4,500.00 грн. шт.
Сходи на горище Alu Profi 120*70
Технічні характеристики:   -матеріал (сходи/щаблі..
4,500.00 грн. шт.
Сходи на горище Alu Profi 120*60
Технічні характеристики:   -матеріал (сходи/щаблі..
4,500.00 грн. шт.
Сходи на горище Nozycowe NT 90*70
Технічні характеристики:    -матеріал (сходи..
3,700.00 грн. шт.

Сходи на горище – не лише функціональна річ. Вони можуть виконувати і естетичну функцію, захисну і мати розширений функціонал – все залежатиме від моделі, яку Ви виберете. Купити сходи на горище у Львові, здавалось би, не так вже і складно. Он, дивись, і вибір великий і ціни різні. Але часто саме цей великий вибір і збиває з пантелику недосвідчених покупців: як же в ньому зорієнтуватись щоб придбати сходи і не пошкодувати згодом про свою покупку та не переплатити зайвих коштів.

Alu profi, Mini, Nozycowe, Primа, Termo, Stallux – Ви точно бачили ці назви, якщо вже намагались вибрати сходи на горище чи мансарду. Це все різні серії драбин на горище від відомого у Польщі виробника Oman (Оман).

Ці драбини приваблюють екологічним деревом, з якого виготовляються, добре продуманою конструкцією, якісними матеріалами і простотою встановлення, та і ціна цих виробів доступна для гаманця пересічних покупців. Це підтверджується великою популярністю цих драбин в Україні і Львів тут не виключення.

Якщо ж потрібна букова міцність і елегантний дизайн – сходи виробника Bukwood будуть вдалим вибором. Вони відповідають усім європейським стандартам, чим заслужили визнання в Європі. BUKWOOD - сходи україно-італійського виробництва із серіями Compact і Eco.

Важливим питанням під час установки горищних сходів є їхнє розміщення. Як правило, власникам будинків важливо, щоб вони не займали великої кількості вільного простору. Крім цього, слід подбати про ізоляцію отвору, за допомогою якого ви піднімаєтеся на горище. Необхідно, щоб він герметично закривався і не пропускав холодного повітря.

Сходи на горище та мансарду: особливості вибору

При виборі сходів для вашої мансарди рекомендуємо врахувати такі основні фактори:

  • матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція;
  • габарити сходів, відстань між підлогою та стелею, кут нахилу, розмір отвору в стелі;
  • безпека конструкції обраних сходів (їхня міцність і стійкість).

Виділяють два основних різновиди сходів для горища: перший тип, як правило, виготовляється з дерева, а другий виконується виключно з металу. Обидва різновиди відрізняються практичністю і зручністю у використанні. У наші дні пропонується широке розмаїття різних типів кріплень. На сайті представлений широкий асортимент дизайнерських виконань горищних сходів, тому кожен клієнт зможе підібрати вдалу модель для свого будинку.сходи на горище розміри

Які ж бувають сходи на горище у Львові і Україні?

Щоб не помилитись у розмірах драбини, потрібно ретельно виміряти висоту приміщення від підлоги до стелі, в ідеалі цей показник становитиме 280 см, проте необов’язково. Варіацій розмірів сходів є безліч, у особливих випадках їх можна продовжувати за допомогою додаткових секцій. Звертайте увагу при виборі драбин в приміщенні якому висота стелі перевищує три метра, драбини мають бути безпечними і зручними в експлуатуванні! Інше питання – це розмір отвору. Найпоширеніші мають ширину 60-70 см і довжиною 70-130 см.

Сходи OMAN (Оман) - багаторічний досвід виробника дозволив врахувати всі нюанси і тепер на ринку представлений широкий асортимент драбин різних розмірів. Вони розраховані на різну висоту приміщення: 265, 280, 290, 310 і навіть 335 см. Якщо ж говорити про розмір короба, то тут вибір ще ширший: він стартує від 70х60 см і до 130х90 см у різних варіаціях. Тут враховані всі нюанси товщини перекриття і кута нахилу.

Модельний ряд включає дерев’яні сходи (Prima, Termo, Termo Long), металеві сходи (Nozycowe, Metal T3, Alu Profi) та комбіновані (Mini Stallux 4, Stallux3).

Особливістю цього виробника можна вважати компактність, функціональність, теплоізоляцію, екологічність і великий вибір драбин на горище на будь-який смак. Сходи Oman дозволяють значно економити простір за рахунок зручного складання і зберігання “в стелі”. Такі сходи безпечні, адже вони мають запатентований спеціальний замок, який дозволяє відкривати їх із обох сторін, а також унікальний спосіб кріплення пружин в коробі.

сходи на горище, мансардукомпактні сходи на горищесходи на горище кріплення

Сходи BUKWOOD вражатимуть Вас міцністю. Для підтвердження цього виробник дає 3-річну гарантію на кожну з драбин. Вибір теж є. BUKWOOD оснащуються термоізоляційною кришкою, надійним металевим замком. У них безпечне кріплення пружин і спеціальний технічний метод “ластівчин замок” надійно закріплює щаблі, завдяки чому вони можуть витримувати навантаження до 200 кг.

Серія Compact – це утеплені моделі, які виготовляються із бука найкращих сортів, які не займуть багато місця. Більшість з них складається із кількох секцій, які легко розкладати. Завдяки цій мобільності, такі драбини підходять приміщенням із невеликим простором.

Eco – це серія, яка виконується із деревини першого сорту. Традиційно вони мають стильний дизайн і легко вписуються у будь-який інтер’єр. Моделі серії Eco випускаються неутепленими. Модельний ряд представляють: Long, Metal, Mini, St.

Отже, сходів на горище у Львові вибір багатий, варто лишень врахувати особливості мансарди чи горища і правильно його оформити за допомогою зручної драбини, а враховуючи невеликі нюанси ця покупка приноситиме задоволення тривалий час. Купити сходи на горище від польського виробника OMAN чи міцні букові драбини українсько-італійського виробництва BUKWOOD можна на сайті Ganok. Сходи, придбані в Ganok знайдуть місце у кожному домі.

Сходи на горище. Купити драбини на горище за найкращими цінами Київ, Львів
UAH 70 110680