• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7

Виготовлення корку

Чи знаєте ви, що…

  • пляшки з найдорожчим у світі пивом закупорюються за допомогою корків;
  • корок є натуральною сировиною, яка видобувається з живих дерев, не пошкоджуючи їх;
  • кожен корок до пляшок сприяє усуненню з атмосфери 8,8 г CO2;
  • Португалія є беззаперечним лідером у сфері продажу коркових матеріалів і володіє 32% коркових лісів.

Як відбувається виготовлення корку?

probkova-pidlogaКорок видобувається з особливої породи дерев, яку називають корковим дубом. Його використання пояснюється тим, що корковий дуб є вічнозеленим деревом і володіє особливою монолітною будовою кори, придатною для виробництва корку. Такі дерева живуть в середньому близько 150 років, однак зустрічаються і двохсотрічні коркові дуби. У Португалії вони цвітуть від квітня до червня, а в окремих випадках цвітіння можна спостерігати навіть у серпні та вересні.

Висота пробкових дерев може становити від 9 до 12 м, а діаметр стовбура, як правило, дорівнює 0,9 -1,2 м. Крони молодих дерев мають округлу форму, і з часом практично припиняють ріст у висоту, проте продовжують розростатися вшир, що надає корковим дубам величний вигляд. За допомогою своїх товстих об’ємних гілок столітні пробкові дуби здатні покривати територію понад 500 м2.

Коркове дерево

Найкращі умови для розвитку коркових дубів складаються на невеликій території західної частини басейну Середземного моря: в північній Африці (Марокко, Алжир, Туніс), в південній частині Франції (особливо на Корсиці), в Італії, Іспанії та Португалії.

Найбільша частка коркових лісів знаходиться саме в Португалії, де такі дерева займають 22% всієї поверхні. В останні роки тут набирає обертів систематичне засадження корковими дубами земель, непридатних для обробки.

Отримання деревини має прямий зв’язок зі знищенням дерев. Для вироблення 45 м2 дубового паркету необхідно зрізати два здорових 50-річних дуби, а для виготовлення 20 м2 соснової панелі потрібно зрізати три 40-річні сосни. Цікаво, що для викладання підлогових поверхонь паркетом або панеллю з корку не потрібно зрізати жодного дерева. Так відбувається, тому що при використанні коркового дубу найціннішою сировиною є не деревина, а кора, яку кожні 9 років зрізають з живих дерев без будь-якої шкоди для них.

Кора коркового дубу володіє двошаровою структурою. Внутрішня кора служить в якості основи, на якій щороку зростає нова зовнішня кора. Під час щорічних приростів кори, її зовнішній шар перестає бути частиною живого дерева і слугує в ролі ізоляції, що захищає дерево від перепадів температури. Саме така зовнішня кора знімається без будь-якої шкоди для дерева.

Збір кори

Зняття кори з дерев доручається тільки досвідченим робітникам і може здійснюватися лише в сприятливу для цього погоду. Збори проводять навесні або влітку, коли дерево росте і швидко оновлює зовнішню кору. Зняття верхнього шару здійснюється вручну спеціальною викривленою пилкою або сокирою, загостреною з двох боків.

На першому етапі виконується два надрізи навколо стовбура: один біля самої землі, а інший – трохи нижче рівня, на якому знаходяться основні гілки. Далі здійснюються два вертикальних надрізи, після чого зовнішню кору обережно відокремлюють і відривають за допомогою важеля та клинів. Часом кора знімається не тільки зі стовбура, але і з великих товстих гілок. Після зриву зовнішнього шару так зване “загоєння ран” відбувається протягом 3 місяців.kora

Обірвану кору складають на відкритому просторі, де вона просушується протягом кількох десятків днів. Після цього фрагменти кори тримають над парою або у воді близько 60-75 хвилин з метою усунення фауни і лісової флори, органічних розчинних речовин і соків. Процес приготування робить кору більш гнучкою і м’якою, що дозволяє її вирівняти.

Згідно з суворими приписами, перший збір кори не може відбутися раніше, ніж стовбур дерева досягне окружності 60 см. При цьому діаметр найбільш товстих гілок не може становити менше 15 см. Усі наступні зняття кори можуть проводитися не раніше, ніж за 9 років.

Середня продуктивність складає 150 кг корку з гектара. Проте, у великих коркових лісах Португалії з гектара можна зібрати дві або навіть п’ять тон.

Кора

З моменту висадки коркового дубу протягом 20 років він не виробляє достатньої кількості зовнішньої кори для виготовлення корку. У віці 60 років дерево дає лише 65 кг кори, а 80-річні дерева дають близько 225 кг матеріалу для виробництва пробки.

Обсяги світової продукції коркової сировини досягають 300 тисяч тон щорічно. Половина всіх матеріалів експортується в США. Незважаючи на те, що Португалія є найбільшим імпортером коркової сировини, вона також потребує великих обсягів даної продукції. За рахунок значних інвестицій, зроблених в 60-тих роках XX століття, в наші дні Португалія володіє декількома промисловими підприємствами, які займаються переробкою пробки.

У 600 підприємствах даної галузі працює понад 14 тис. співробітників, які виробляють більше 70% виробів із корка. Таким чином, Португалія стала незаперечним лідером на корковому ринку (володіє 30% коркових лісів, 50% світової продукції і 65% виробництва).

В якості сировини корок відомий ще з давніх часів. Найстарша скам’янілість була знайдена в Португалії, в долині річки Тахо. Вік знахідки складає близько десяти мільйонів років. Основним виробом, що виконується з корку, є заглушки до пляшок, які складають близько 55% експорту коркових продуктів. Проте, даний матеріал використовується також у безлічі інших галузей промисловості.

Побудова корку

Корок – це рослинна тканина, побудована з мертвих мікроклітин у вигляді 14-стінних багатогранників з міжклітинними зазорами, повністю заповненими газовою сумішшю, яка за своїм складом ідентична повітрю. Один см3 коркової тканини включає понад 40 мільйонів таких клітин.

Матеріал, з якого побудована клітина, володіє наступним складом: 45% суберина, 27% лігніну, 12% целюлози і полісахариди, 6% дубильних речовин, 5% воску і 5% інших речовин.

Коркова сировина може володіти різною структурою, яка залежить від різноманітних факторів, що впливають на дерево в період його зростання. Можна виділити три основні види тканини, які ви можете отримати протягом життєвого циклу коркового дубу:

Virigin – це коркова тканина, отримана при першому знятті кори. Вона володіє нерегулярною структурою. За приріст наступного шару корку відповідають периферійні клітини, що стають живими, піддаються поділу (зростанню) і дають початок шару, призначеному для створення корку. Даний шар називають фелогеном. Після зняття першої кори він незабаром починає генерувати наступний шар. Після наступного зняття кори, яке здійснюється після проходження 9 років, виникає новий шар – secondary cork.

Secondary cork – це перший шар, який бере участь у процесі репродукції, він є більш товстим і пласким, ніж virigin.

Amadia – найцінніший шар із найбільш регулярною структурою. Amadia добувають з дерев, вік яких становить не менше 45-50 років.

З кожним наступним зняттям зовнішнього шару з дерева товщина і якість коркової кори зростає. Процеси зняття кори можна проводити навіть до 150 року життя дубу.

Властивості пробки

Легкість

Повітря становить 90% об’єму корку і близько 5% його маси. Це означає, що його реальна вага коливається від 190 до 250 кг / m3. Корок у п’ять разів легший за воду, а за рахунок того, що не вбирає в себе воду (приймає максимум 20%), є матеріалом, який майже неможливо потопити: одне з найбільш ранніх застосувань корку – виготовлення матеріалу для буїв до рибальських сіток.

Непроникність

Сиберин, який є складною сумішшю жирних кислот і важких органічних алкоголів, становить до 45% її маси корку. Його присутність робить корок непроникним для газів і рідини (в тому числі для води і спиртів). Крім того, завдяки присутності таніну і нестачі білка, корок не піддається шкідливому впливу вологості і, що більш важливо, гниттю.

Трапляється, що знаходять амфори з вином закупорені корком, що пролежали сотні років під водою, і в них коркові заглушки зовсім зіпсувалися. З непроникністю пов’язана також інша властивість цього матеріалу – його низька гігроскопічність, тобто низьке вбирання водяної пари. Ця властивість особливо важлива при монтуванні коркових облицювань на стінах або стелях.

Виникненню вогкості може дуже сприяти гігроскопічність речовин, з яких виконані оболонки стін і стель. Такого не станеться в разі застосування корку. Він має найнижчу гігроскопічність з числа матеріалів традиційно вживаних у побудові стін. Отже, ймовірність того, що на корку з’являться брудні патьоки практично нульова. До того ж на корку ніколи не з’явиться гриб або цвіль. У багатьох країнах корковий матеріал використовують для охорони від домашнього грибка. Запліснявілі стіни після висихання закривають корком, тому що він являє для грибниці майже нездоланну перешкоду. З непроникністю пов’язана ще одна перевага – коркове облицювання вміє ефективно ізолювати інтер’єр квартири від шкідливого впливу деяких будматеріалів, напр. пічних шлаків.

Байдужість до хімії

Пробкова маса не тільки не пропускає рідину і гази, не піддаючись при цьому знищенню, але також не вступає з ними в хімічні реакції, не має смаку і запаху, не шкідлива для здоров’я. Завдяки цьому можна з упевненістю стверджувати, що незважаючи на багаторічне лежання, вино не буде просякнутим смаком короку.

Еластичність і пружність

Цитоплазматичні мембрани корку дуже гнучкі, завдяки цьому він пружний та еластичний, повертається до попереднього вигляду, коли перестає піддаватися тискові. Коли корок піддається впливу великих сил, стискається газ в його клітинах і зменшується їхній об’єм. Після припинення тиску, корок повертається до попереднього вигляду і не носить слідів деформації.

Після максимального стиснення корок негайно повертається до 85% початкового об’єму, протягом трьох годин розширюється до 90%, a після 24 годин займає вже 94% об’єму. Ця властивість використовується при закритті пляшок. Коркову затичку стискають у відповідному пристрої і вкладають у пляшку. Після звільнення натиску пробка розтискається, щільно прилягаючи до шийки пляшки.

З гнучкістю пробки пов’язана цікава розповідь. На початку минулого століття під час будівництва мосту під один із стрижнів підклали корок, вибитий пострілом із шампанського. Потім протягом години з висоти двох метрів били в стрижень паровим молотом вагою 2,4 тони. Виявилося, що корок не тільки не змінив об’єм, але в деревині стрижня видовбала діру глибиною 1 см.

paneli

Слабка провідність

Теплопровідність матеріалів залежить від двох важливих властивостей: від їхньої ваги і від внутрішньої структури. Принципово чим менша відповідна вага, тим слабша теплопровідність, тобто краща термічна ізоляція. З іншого боку, матеріали з пористою структурою, слабше проводять тепло. Отже, корок є ідеальним термічним ізолятором, тому що, по-перше, має дуже малу вагу, а по-друге, має пористу (складається з величезної кількості закритих клітин, наповнених повітрям) структуру.

Багато хороших ізоляційних матеріалів втрачають свої властивості при високій вологості, тому що вода досконало проводить тепло. Корок є в цьому відношенні матеріалом дуже стійким, тому що не псується під впливом води, не вбирає і не пропускає водяної пари. Як доводять дослідження такі матеріали, як полістирол або мінеральна вата, маючи меншу вагу, не зрівняються з корком по фактору теплопровідності.

Отже, щоб нагріти корок на 1оC, йому потрібно більше тепла, ніж наприклад скловаті або мінеральній ваті (те саме стосується охолодження пробки: щоб зменшити її температуру, потрібно забрати значно більше тепла, ніж іншим матеріалам). На противагу іншим матеріалам корок зберігає свої ізоляційні здібності в дуже широкій сфері температур. Завдяки своїй слабкій термічній провідності, корок завжди теплий на дотик, тому що не пропускає і не віднімає тепла нашого тіла, одночасно створюючи враження свого власного внутрішнього тепла.

Антистатичність

На поверхні корку не збираються електричні заряди, тобто іншими словами, корок не електризується. Тому не притягує і не поглинає пил, паркети і коркове підлогове покриття не викликають алергії.

Довговічність

Корок практично не старішає і, незважаючи на вік, не втрачає своїх властивостей. У 1956 році у Франції знайдено досконало збережене вино з 1789 року. На смак вино було ідеальним, що свідчить про досконалу стійкість корку протягом 167 років. Такі знахідки не є рідкістю. До наших часів дійшло дуже багато старих виробів з корка, наприклад затички до амфор початку нашої ери.

Корок – напевно один із найбільш міцних натуральних матеріалів, а сучасні технологічні процеси зміцнюють його довговічність.

Коркові панелі

Пробкові панелі – це ідеальний матеріал для декорування стін. Найчастіше мають товщину 3 мм і розмір 60×30 см. Верхній шар складається з декоративної аплікації. Завдяки цій аплікації виходять різноманітні візерунки. На кожну пластинку накладають шар воску. Отже, пробкові панелі не схильні до забруднень і вологості.

Поклейка коркових панелей

Оформлення стін корком є досить простим у здійсненні. Це під силу кожному. Під час поклейки панелей, можна поєднувати кілька видів. Пластинка до пластинки може клеїтися уздовж бровки або ж із пересуванням в так звану цеглинку. Допустимою є поклейка дрібного корку різних зразків і кольорів, але з одним орнаментом. Це дозволить створювати колоритні композиції. Тут може стати в нагоді шаблон, виконаний з картону. Стінний корок приклеюється як до стін, так і до стель при використанні спеціальних клеїв.

Види клеїв

  • дисперсійний клей

Найбільш використовуваний до недавнього часу клей, який є видом готової субстанції шоколадного кольору. Накладають його на стіну за допомогою зубного шпателя з дрібними зубами. Споживання клею під час приклеювання стінного корку становить близько 0,5 кг / м2. У разі поклейки стель варто наносити більш легкий шар клею. Потрібно стежити, щоб не забруднити лицьовий бік пластинки. Якщо клей потрапив на верхній бік коркової панелі, потрібно негайно витерти пляму вологою ганчіркою методом зверху вниз. Сохне 15-20 хвилин.

  • контактний клей

Це розчинний клей із міцним неприємним запахом, який зникає через 1-2 дні. Клей повинен бути рідким і накладати його варто як на платівку, так і на стіну. Найкраще використовувати пласку кисть розміром 50 зі штучного кінського волоса. Якщо ж є кисть із натуральним волоссям, то довжину щетини варто скоротити, оскільки кінський волос більш пружний. Після нанесення клею, панель прикладають до стіни. Увага: в цьому випадку вже неможливо будь-яким чином відкоригувати положення пластинки. Сохне 5-10 хвилин.

  • контактний клей водний

Це клей, який засновано на водній дисперсії. Приклеювання пластинок цим клеєм проходить більш швидко, крім того такий клей не має неприємного запаху. Водний клей дає можливість клеїти корок на кольорових поверхнях. На жаль, він дорожчий за два попередні. Під час поклейки слід уникати виникнення скупчень клею. Кількість клею треба підібрати так, щоб створити щільну оболонку. Клей наносять відразу на кілька пластинок і на всю поверхню основи. Споживання становить 250г / м2. Сохне 30-60 хвилин. Накладається велюровим валиком або пензлем.

Пробкове покриття

Пробкові паркети, що приклеюються безпосередньо до основи, виправдовують себе краще, ніж найбільш тверді дерев’яні підлоги. Завдяки своїй побудові коркові паркети еластичні та стійкі до великого тиску. Клітини пробки сповнені повітря, завдяки чому на поверхні не виникає западин і заломів. Коркові підлоги – це ідеальний акустичний ізолятор. Створюють бар’єр перед шумом з інших поверхів. Також виключно теплі, ходити по них босоніж – задоволення навіть у холодні дні.

ПОКРИТТЯ

Зверху панелі лакують 4-шаровим твердим керамічним лаком. Лак захищає корок від тріщин, стирання та інших пошкоджень. Лак на корковому паркеті має підвищену стійкість до хімічних факторів і зовсім не схильний до забруднень. Дуже важливу роль відіграє можливість реновації поверхні. Після декількох років коркові панелі просто лакують наново.

Залишити відповідь