• Пн-Пт: 9.00 - 18.00
  • Сб-Нд: Вихідний
  • Замовлення на сайті 24/7

Гідрокорок – крок у розвитку підлоги

Скільки особливих властивостей може запропонувати підлогова панель товщиною в 6 мм? Схоже, що питання весь час залишається відкритим, тому що розвиток техніки і креативність дизайнерів дозволяють невпинно збагачувати пропозицію інноваційних задумів. Новітнім з них є гідрокорк: рішення, яке забезпечує збільшену водостійкість підлоги.

І в вогонь, і у воду …

Рішення гідрокорк спирається на інноваційному композитному матеріалі, з якого виконана основа панелі. Це агломерат, який називають резино-корковою підкладкою, що об’єднує в собі гранули синтетичної гуми і натурального корку. Результатом з’єднання цих двох компонентів є напівфабрикат виняткової стійкості, незвичайно стійкої до шкідливого впливу високих температур. Характеризується великою щільністю (450-900кг/м3) і кращими фізичними параметрами, ніж плита з самого корку. Завдяки гнучкості і можливості збереження оригінального вигляду, ущільнюючих та ізоляційних властивостей при великих натисках, резино-коркова підкладка є цінним ізоляційним матеріалом, що зменшує коливання і повітряні звуки. У квартирах та офісах застосовується у якості нижнього шару під підлогу або облицювання.

1144629До найбільших переваг гідрокорку можна зарахувати низьке вологопоглинання – резино-коркова підкладка не всмоктує воду, тому не набухає навіть тоді, коли схильна до дії великої кількості вологості. Монтувати панелі дуже легко і зручно, а між окремими елементами підлоги виникають міцні й стабільні скріплення.

Завдяки застосуванню гідрокорку, облицювання можна сміливо розміщувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. У ваннах рекомендують додатково клеїти панель до основи. Це запобігатиме потраплянню води під її поверхню. Варто також відзначити, що облицювання може інсталюватися з системою підлогового обігріву.

Мешканець дому завжди на першому місці

probkyВінілові панелі гідрокорк задовольняють потреби навіть найбільш вимогливих мешканців будинку – активних сімей з дітьми і навіть власників домашніх улюбленців. Створені для того, щоб забезпечити жителям ще більший комфорт користування. Їхня  найважливіша ознака, якою є водостійкість, виправдовує себе в кожному приміщенні, навіть у ванній або кухні, тобто в тих кімнатах, де підлоги піддаються найбільшому впливу вологості.

Підлоги гідрокорк побудовані з трьох частин:

  • Верхня – це декоративний зразок із захисним шаром
  • Середня – найважливіша – композитний матеріал з натуральним корком
  • Нижня – шар, що забезпечує довговічність виробу

Їхнє поєднання дозволило створити шестиміліметрову панель, що знижує шум на 53%. Ніякі гучні звуки не порушать домашнього спокою. Щасливих батьків напевно заспокоїть цей факт, оскільки малюк, що спить, не почує шуму, що доходить навіть з верхніх поверхів. Крім того, підлоги, завдяки використанню ізолюючого корку, утримують оптимальну температуру паркету. Це дозволить знизити енергоспоживання, тобто зменшити витрати сімейного бюджету.

Нетипова побудова панелі з шаром гідрокорку запобігає відображення дрібних нерівностей основи, гарантуючи гладку поверхню. Збільшений комфорт ходіння пов’язаний зі здатністю корку до амортизації, що впливає на зменшення напруги м’язів і сухожиль. До того ж, така підлога є стійкою до різного роду пошкоджень.

Ще більше переваг водостійких панелей

a903940ab5a9e7994bab3911a38de341Інсталяція підлогових панелей ще ніколи не була такою простою – нове з’єднання PressFit полегшує їхнє з’єднання. У момент монтажу в корковому стрижні створюється сила, яка забезпечує міцне сполучення елементів підлоги. З’єднання виконується в два етапи: достатньо прикласти одну панель до іншої, а потім дотиснути їх, використовуючи гумовий молоток. Додатковим козирем панелей є їхня невелика товщина, тому вони – ідеальний вихід для тих, хто наважується на ремонт квартири. Панелі можна накласти на вже існуючу поверхню. Таку роботу нескладно зробити без допомоги фахівця і в короткий термін.

Ефективне з’єднання незамінних властивостей підлоги гідрокорк з неповторним дизайном дозволить користувачам цих панелей радіти ним довгий час.

Залишити відповідь