Каталог:
Фільтр
Ціна:
КАТАЛОГ Закрити меню

Бетономішалки AgriMotor

Відображати:
Сортування
Бетонозмішувач AgriMotor KFT (1000Вт, 155л, 220V) (Угорщина)
Бетонозмішувач AgriMotor 155 літрів: ємність: 155 літрів; робочий об'єм: 115 літрів..
4,820.00 грн. 4,700.00 грн. шт.
Бетонозмішувач AgriMotor KFT ( 800Вт, 130л, 220V) (Угорщина)
Бетонозмішувач AgriMotor 130 літрів: ємність: 130 літрів; робочий об'єм: 1..
4,580.00 грн. шт.
Бетонозмішувач Bereg-Dez (1000Вт, 140л, 220V) (Україна)
Бетонозмішувач BEREG-DEZ 140 літрів: ємність: 140 літрів; робочий об'єм: ..
0.00 грн. шт.

Бетонозмішувачі Agrimotor

Бетонозмішувачі фірми Agrimotor (Угорщина) є одними з кращих, які можна знайти на ринку не тільки України, але й цілої Європи. Це дійсно хороший вибір в плані ціна-якість. В нашому інтернет-магазині є змішувачі трьох видів, що ідентичні між собою по конструкції ,а  відрізняються робочим об'ємом (130, 140, 155 літрів) та потужністю двигуна (800 або 1000 ват).

Також є в наявності всілякі комплектуючі безпосередньо від фірми виробники на випадок, якщо якась з них зносилася і потребує заміни. Отже, якщо Вам потрібен більший робочий об'єм чи потужніший двигун, Ви також можете замовити їх у нас.

Якщо ви переживаєте стосовно проблем з поточним ремонтом чи модернізацією Вашого бетонозмішувача то Вам варто звернути увагу на продукцію фірми Agrimotor , оскільки запчастин до їхніх виробів є вдосталь та замовити їх можна будь де, більш того, Ви самостійно зможете зібрати бетонозмішувач з наявних комплектуючих з потрібним Вам об'ємом та потужністю, так само просто, як збираєте конструктор Lego.

Це ідеальний вибір для робіт з ремонтом будинку чи добудовою вашого гаража. Agrimotor  - це завжди висока якість та доступна вартість, що робить їх такими популярними на ринку.

Технологія та специфіка.

Бетонозмішувачі Agrimotor підходять для перемішування та замісу бетону, будівельного розчину та інших будівельних матеріалів. В наявних моделях застосовано технологію гравітаційного перемішування суміші за допомогою вінцевої зубчастої шестерні, що йде по колу. Вінець виконаний з високоякісного чавунного сплаву , що має свої переваги (суттєво надійніший , ніж поліуретановий та менш дорогий, ніж сталевий).

Конструкція є практичною та зручною у використанні. Мотори мають запас потужності, що додає свої плюси. Рама та змішувач зі спеціальним покриттям, що робить їх надзвичайно стійкими до агресивного хімічного впливу.

Якщо у Вас Виникли запитання або ж Ви забажали придбати нашу продукцію, то ласкаво просимо телефонувати нам .

Бетономішалки AgriMotor. Купити бетономішалку AgriMotor (Агримотор) Київ, Львів, ціна
UAH 0 4820