0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(032) 244-77-08
(063) 861-02-26

Technocon WM Протимороз. доб.-замінник вапна для мур. та тиньк. розчинів, 5л

Technocon WM
UAH 0.00 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 10тис. грн За містом (ближній рубіж) від 15тис.грн За містом (дальній рубіж) від 25тис.грн

Протиморозна добавка замінник вапна для мурованих розчинів.
Характеристика добавки. Добавка-замінник вапна з повітревтягувальним ефектом. Добавка може використовуватися як для приготування розчинів на будівельному майданчику, так і в умовах централізованого приготування розчинних сумішей при понижених додатних та від'ємних температурах. При застосуванні добавки в розчині утворюються бульбашки повітря діаметром 50-80 мкм, які в свіжоприготованій суміші мають пластифікувальну дію, а в затверділому розчині значно підвищуються його морозостійкість і довговічність.
Інструкція із застосуваня. Добавка повинна використовуватися для приготування мурувальних цементо-піщаних розчинів при температурі повітря -20 С.
Дозування. Рекомендований діапазон  дозування добавки 1-3 л. на 100 кг. цементу, залежн від температури тверднення бетону. При такому дозуванні розчин  придатний для ведення мурувальних робіт протягом 5-8 год.
Техніка безпеки. При потралянні добавки в очі негайно промити водою і звернутися до лікаря. Рекомендовано працювати в захисних рукавицях.