0
Ваш кошик порожній
Передзвонимо
(098) 953-65-57
(032) 244-77-08
(063) 861-02-26

Паробар'єр Strotex AL фольгов. 90 г/м.кв. 50х1,5 м (75 м.кв. в рул.)

STROTEX AL
UAH 11.40 грн
Безкоштовна доставка:
м. Львів - при замовленні від 4000 грн Львівська область - від 25000 грн
Багатошарова металізована плівка забезпечує відбивання тепловипромінювання, що дозволяє зберігати тепло всередині приміщення. Застосовуються як в прямих так і похилих вентильованих і не вентильованих дахах. Забезпечує бар’єр від проникнення водяної пари назовні і вітру всередину приміщення.
Переваги:
- запобігають втраті тепла шляхом відбивання тепловипромінювання;
- запобігають зволоженню теплоізоляції даху;
- додаткова паро- і вітроізоляція;
- непроникні для водяної пари;
- нескладні в монтажі.
Технічні характеристики Strotex AL-90:
-значення Sd м >150;
-температурний діапазон АC -40 до +80;
-поверхнева щільність r/м2 90;
-стійкість до атмосферних факторів - 1 місяць;
-довжина рулону -  50 м;
-пожежна класифікація E;
-ширина рулону - 1,5 м;
-стійкість до розтягування уздовж полотна kN/м>210;
-стійкість до повздовжніх розривів N/mm>300.
 

Паробар'єр - це пароізоляційна плівка, яка використовується для захисту покрівельної конструкції від проникнення вологи. Він дозволяє запобігти конденсації парів води в утеплювачі. Паробар'єрна плівка - це матеріал, що складається з трьох шарів, в основі якого є решітка армування, виготовлена з волокон поліпропілену. З двох боків на решітку армування нанесено поліетилен. У деяких випадках вона також покривається відбиваючим алюмінізованним шаром.

Паробар'єр Strotex AL-90

Багатошарова металізована паробарьерная плівка Strotex AL-90 призначається для віддзеркалення теплової енергії та дозволяє створити додатковий надійний ізоляційний ефект. Дані паробар’єри підходять як для вентильованих, так і для невентильованих конструкцій дахів. Вони являють собою ізоляційний бар'єр для вітру та водяної пари і широко розповсюджуються для ізоляції житлових горищ.

Паробар'єр може бути встановлений не тільки у вертикальному, але і в горизонтальному положенні з внутрішнього боку конструкції. Закріпити паробар’єрну плівку можна за рахунок використання скоб або цвяхів з пласкою головкою. Використання паробарьера Strotex AL-90 у поєднанні з проміжними покрівельними матеріалами дає можливість забезпечити нормальний клімат в горищному приміщенні.